• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Systém špehování na světě 31?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Jinak, ty 4 základní systémy jsou pevně dané a nekombinovatelné. Akorát tady tím, že to někdo chybně nastavil, na světě s jednoduchým výzkumem logicky šlo jen to, co platilo pro špeha na úrovni 1, když byl nastaven třístupňový špeh.
Mimochodem, posílat 1 špeha nepovažuji za standardní, naopak bys určitě mohl vědět, že u nějakých systémů mají špehové ztráty, když se jich pošle málo.
 

DeletedUser33829

Guest
Tak systém špehů byl kompletně změněn, ten špeh se předtím choval jako kdyby byl 3stupňový a vyzkoumán jen na stupeň 1, teď platí z těch 4 systémů ten třetí, tzn. že minulý týden třeba na prošpehování vsi stačilo útočníkovi více jak 50 % špehů co měl obránce, dnes to musí být více jak 100 %.

tantaleno, vím, že systémů je více, ale na světě kde byl tento systém jsem naposledy hrál před 3 roky, byla to 16, ta byla s nastavením hodně originální, ale tak všechno si nepamatuji, ale že těch systémů je více vím už roky. Posílat 1 špeha za nesmysl nepovažuji, člověk to pošle do více vesnic a neměl jsem důvod si to kontrolovat v simulátoru. I když ono asi na většině světech 1 špeha ani kvůli fake limitu poslat nepůjde, no na světě 22 není fake limit.

Takže si myslím, že je to už jasné, udělali chybu a teď ji opravili, spíše je zvláštní, že ti špehové vyšpehují i vojsko mimo vesnici, to se na světech s artefakty moc nevidí, to většinou bývá tam, kde předměty nejsou, dalekohled se sice pořád bude hodit, ale jeho výhoda je dost okleštěna.
 

DeletedUser33829

Guest
Tak stačí poslat 4 špehy, aby žádný neumřel, když v nepřátelské vsi není žádný špeh pochopitelně, ale stejně je to hloupost, že špeh padne, když proti němu žádný špeh nestojí.:(
 

DeletedUser

Guest
.. to co špeh vyšpehuje pro jednotlivý úrovně výzkumů platí pro 4 typ(pro 3 stupňový výzkum) (svět 30)
.. omlouvám se - platí těch 90% (pro 3typ)
.. to že je vidět zbývající vojsko i bez špehů ve vesce při cca 1/2 padlý obrany platí pro systém 3 - kdy špeh může špehovat i jednotky mimo ves(svět 21) a je jednoduchý výzkum.

.. to že špehuje vojsko mimo ves a paladin má předměty je i na 21.. a tuším, že ještě jinde..
.. popravdě mě překvapilo, že se dá poslat jen 1 špeh.. byla jsem přesvědčená, že minimum je 5.).
.. typickou reakci Biblose jsem čekala..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Minimum 5 špehů je doporučeno na vesnice, co někdo vlastní, jeden při rabování stačí, většinou, pokud není nastavení světa jiné, jako v případě sv. 31.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru