• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Systém špehování na světě 48

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Partyzán

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Zajímalo by mě, co za systém špehování je na světě 48. V nastavení se píše, že špión může špehovat vojska, budovy a suroviny, ale přitom když pošlu do prázdné vesnice (včetně barbarek) s rabovačkou jednoho špeha, tak to nepřežije, což se u jiných světů se stejným nastavením (tuším, že by to měla být dvojka) nestává.
Můžu dostat k odpovědi nějaký vzorec, kterým se ty ztráty špehů počítají a případně i vysvětlení, proč je to zde jinak, než na ostatních světech se stejným systémem?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jsou různá nastavení špehů, jedno z nich takové, kdy jeden špeh nestačí. Zkus poslat čtyři.
 

Partyzán

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
To číslo jsem se právě snažil najít, takže děkuji za jeho zveřejnění (pokud platí). Ale stále se pozastavuji nad tím systémem. Všude v nápovědách se píše, kolik musí přežít špehů, ale nikdy jsem právě nenašel nějakou dolní hranici, limit, kolik musím nejméně poslat, aby to platilo. Bylo by možné to doplnit a vysvětlit pro jaké systémy to platí? Koukal jsem zde na foru, že už se nad tím někdo v minulosti pozastavoval, ale bylo to u nastavení, kde špehové mohli vyšpehovat také jednotky mimo vesnici - tento dolní limit teda platí u více, než jednoho nastavení? Chtěl bych porozumět tomu záhadnému systému.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To kolik procent špehů musí přežít, aby vyšpehovali to, co chce hráč zjistit, platí napříč všemi systémy špehování. To, že na některých světech jeden špeh nestačí, s tím nesouvisí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru