• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tři kamarádi

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tři nerozluční kamarádi,
Tom, Tommy a Tomášek,
dny volna po boji spolu tráví
a tak zašli si na gulášek.

V krčmě U děravého groše
nejednomu korbelu až na dno pohlédli,
na rynku teď paladinově soše
se chlubí, jaké hrdinské činy provedli.

Tom je zdatný na koni,
hned tak někdo ho nedohoní.
Tommyho zase od mala
lesklá brnění lákala.
A Tomáš? Co bys řek´?
Ze všech nejlepší je zvěd!

A socha jen tiše naslouchá,
jak se ta opojená trojka holedbá.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A co Ty? Nepochlapíš se? Nebo nenajdeš aspoň sadu smajlíků, co by tu fungovala? To moje parketa není. A je škoda, že už tak dlouho nefungují.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
Abych se ti přiznal upřímně, tak jsem něco rozepsal poprvé v životě a nedopsal ale stále mám čas
tease.gif
laugh3.gif


No a co se týká smajlíků, tak samozřejmě i pro tebe v tomto případě mám něco v rukávu. Před dvěma měsíci jsem pracoval na dvou projektech, kde v rámci diskuzního fóra bylo potřeba implementovat několik smajlíků a narazil jsem na tento web SmileyPack, kde můžeš tyto smajlíky na non-profit websites sdílet tzn.
drinks.gif


Note! All the works represented here are intellectual property. Mantsurov Ivan, aka Aiwan, is the author of smiley style Kolobok and the all-rights owner. Kolobok Smiles are copyrighted works that are officially registered in the U. S. Copyright Office at The Library of Congress.

Nonprofit projects can freely use them on their home pages, chats, forums, diaries, etc. Commercial projects require prior consent with the developer.

Na tomto fórum není žádný trekovací prvek, reklama a tak nevidím moc důvod, proč to nepoužívat.

Proč aktuální sada smajlíků nefunguje jsem již sděloval. Nerozumím, proč na smajlíky odkazujete přímo ze zdrojové URL která je např.

Kód:
http://www.en.kolobok.us/smiles/remake/spiteful.gif

https://www.en.kolobok.us/smiles/remake/spiteful.gif
Why is HTTP not secure? | HTTP vs. HTTPS

@Kozmicz argumentoval tak, že není možné používat smajlíky bez souhlasu - k tomuto jste souhlas měli?
pleasantry.gif

Pokud ano, proč ty smajlíky nestáhnete, neuložíte si je někam a nepoužíváte URL a soubor hostovaný u vás?
punish.gif

Problém je jen v tom, že třetí strany nezobrazují mnohdy soubory z nezabezpečených stránek typu http..
hi.gif
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Fórum může spravovat pouze hlavní administrátor hry, ostatní členové supportu mohou jen moderovat, nic víc. A já už ani to ne. Ale dík za vysvětlení. A na příběh se těším.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
To se potom nemůžeš ptát, zdali mám nějaké smajlíky :) když smajlíků je mnoho, i řešení aby fungovali ale kozmicz nefunguje. Otázka dvou minut.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Určitě brzy, ale na dotazy je jiné vlákno. (usměvavý smajlík)
 
Nahoru