• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tajemství

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Mám jenom dotaz jak je to přesně s tajemstvím, kdo ho vidí a kdy a na jak dlouho!
Všechno o tomto zázraku hry.
 

DeletedUser

Guest
to by ma zajimalo kdo navrhoval mista na tajemstvi u me neni ani jeden to muzu smazat rovnou ucet ket to ma byt cilem hry a na Kontinentu kde sem ani v okoli neni ani jedno snad
 

DeletedUser34334

Guest
Tak dobře,ale v téhle části hry to prostě některé kmeny úplně zničí.
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Na svět čeká nová éra moudrosti a znalosti. V následující dnech se objeví následující tajemství:

Kartografie se objeví na kontinentu 42
Knihtisk se objeví na kontinentu 43
Střelný prach se objeví na kontinentu 45
Anatomie se objeví na kontinentu 44
Hodinový strojek se objeví na kontinentu 55
Klasický republikanismus se objeví na kontinentu 25
Opevnění s hradební věží se objeví na kontinentu 33
Desítkové zlomky se objeví na kontinentu 75
Dvojí účetnictví se objeví na kontinentu 33
Doutnákové muškety se objeví na kontinentu 35
Perspektivní kreslení se objeví na kontinentu 47
Astronomie se objeví na kontinentu 47
Kartografie se objeví na kontinentu 34
Knihtisk se objeví na kontinentu 55
Střelný prach se objeví na kontinentu 33
Anatomie se objeví na kontinentu 75
Hodinový strojek se objeví na kontinentu 57
Klasický republikanismus se objeví na kontinentu 75
Opevnění s hradební věží se objeví na kontinentu 43
Desítkové zlomky se objeví na kontinentu 54
Dvojí účetnictví se objeví na kontinentu 32
Doutnákové muškety se objeví na kontinentu 66
Perspektivní kreslení se objeví na kontinentu 46
Astronomie se objeví na kontinentu 53
Místa, na nichž se tajemství objeví, budou vyznačena na mapě.

Pokud se našemu kmeni podaří veškeré tyto tajné znalosti získat, budeme neomezeným vládcem tohoto nového věku!
 

DeletedUser

Guest
Trochu dost mi vadí, že znovu v průběhu hry jsou změněna pravidla směrem ke ztížení ukončení světa.

Pravidla s24: Podmínky pro vítězství Kmen má 12 jedinečná tajemství po dobu 48 hodin

Dnes v noci přitom přišla zpráva, ve které je tajemství 24 a podmínkou je získání všech. Napsal bych něco o další pra*árně, ale protože jsem slušnej kluk, tak to psát nebudu.

Je jen 12 tajemství .. každé bude ale dvakrát, aby bylo jednodušší posbírat od každého druhu jedno ..
 

DeletedUser11059

Guest
Správně. Počet se nezměnil. V první řadě bylo nahlášeno 12 jedinčných tajemstvích. Ale záhy, ještě před startem světa vešlo do povědomí, že každé tajemství bude mít svou KOPII ..... čili vznikne celá jedna sada jako KOPIE a i ta bude fungovat jako originál (stačí zabrat kmenem kopii 12 tajemství a udržet 48h).

Mohl bys sem dát tu zprávu? Protože pořád by mělo platit, že stačí posbírat buď sadu 12 tajemství originálních (selou sadu) nebo celou sadu kopií, aby kmen ovládl a vyhrál svět. Je možné, že jsi to ze zprávy špatně pochopil? Nebo je to špatně napsáno? Já už na cs 24 nehraju, tak zprávu neznám.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj.
Už jsem se setkala se souhlasnými názory, že tajemství degraduje hru jako takovou.
Nejsilnější kmen světa už jich má šest. Interval a hustota rozmisťování tajemství je příliš rychlý či velká:)

Takto je svět za chvilku ukončen, aniž by nově přihlášení dostali šanci.
To je hodně špatné, nemyslíte?

Jsem pro petici na support!!
B.
 

DeletedUser34582

Guest
Ahoj,

To nieje vecou suportu vymysleli to síce neviem kde ale nasadilo to INNO a išlo práve o to, aby sa svety rýchlejšie ukončili a zrejme aj preto hneď po 24 spustili 25 :)

To, že nejaký kmeň ich už má šesť je ich šikovnosť aj keď možno by bolo dobre ak by boli umiestňované do vesiek ako železná pevnosť a po dobytí by sa menili na normálne vesky ale to zrejme neide nastaviť :)
 
Nahoru