• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tajemství

DeletedUser22316

Guest
Ajajmjmjmjmjmjmjmjmjmjmjmjmjmjmj

Někteří co sem psali před třema dny a dřív by si měli své názory konfrontovat s realitou. ;o)
 

DeletedUser

Guest
konec

Jestli je tady někdo rád že skončil svět, ať tady z toho fora táhne... Co to má sakra za smysl, když teď skončí svět ?!
Svět běží 5 měsíců !!!! Pepinosss má 800 000 bodů, O ČEM TO JE ? Normální hráči sotva začínají spolupracovat a někteří
sotva staví pánský dvůr ! Tak jako pardon, ale platím tu hru, pořád si kupuju PU a to proto, aby teď bylo konec ? Jako pardon,
ale jestli tento svět skončí, tak mě to hodně naštve.... A myslím že né jenom mě. A pokud že skončí, tak :hi dívokým kmenům :hi
 

DeletedUser22316

Guest
Jmjmjmjmjmjmjmjmjmjmj

Pokud přemýšlíš,tak při pohledu na rychlost serveru 1 i tobě musí dojít že firma chce mít stavěče vesnic a to se jim teď povedlo. PROTO MÁM RADOST, ŠKODOLIBOU. ;o) >>a málokdo to chápal zezačátku<< ;o)
 

DeletedUser

Guest
Jsi prostě......,dej si jiné jméno
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V pohodě :) My bereme názory, že někdo tady chce 5 let stavět vesnice, vy nám neberte náš, že chceme strávit léto u vody :) 2 přístupy, které se teď střetnou, my pro náš úspěch udělali co jsme mohli a teď si užijeme super víkend. Takový, který většina hráčů za celé DK nikdy nezažila a nejspíš už nezažije. Náš cíl - léto u vody, si splníme tak jako tak :)))
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajaj

Jak jdou boje o tajemství? Z mobilu je pro mě nemožné být v obraze (blbě se to hledá na mapě-velmi blbě). Ve stats sem to taky nenašel. Ovšem je zajímavé sledovat jak padají grafy aktivity atd a začínám přemýšlet kdy tento svět umře na přeplněnost barbarkama a nebo kdy hráče omrzí honit se po mapě za "zlepšovákem" zvaným tajemství. Ozve se sem někdo do měsíce?
 
Nahoru