• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tajemství

DeletedUser30368

Guest
6 jim jich nestačí ;) Stačí, když zbytek kmenů se nějak spojí a tamty jim už nedají ;) pořád máte před sebou minimálně 3 roky s dobrými diplomaty asi 5 let ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34266

Guest
Souhlasím se Zelím ;)

Neznamená, že když má kmen 6 Tajemství tak všichny skloní hlavu dolů a řeknou si, že už je svět u konce

To rozhodně ne. Každý kmen co Tajemství má si ho bude hýčkat a bránit svými silami ;)

Rozhodně na rok hraní to ještě bude
 

DeletedUser11059

Guest
A nejen to ... sice je tajemství ve vlastnictví kmene, ale především hráče ... čili třeba přetáhnout hráče na svou stranu bude znamenat ztrátu tajemství ;-)
 

DeletedUser34266

Guest
Přesně tak ;)

Tahanice o hráče také připadá v úvahu. Holt pro každého je to novinkou, která se dá lehce pochopit :p
 

DeletedUser30368

Guest
Ano tahanice budou, ale to bude záležet na charakteru hráče, který bude vlastnit tajemství :)
 

DeletedUser35350

Guest
Tož a včul by mě zajímalo, jak mám z K37 dobyt tajemství, když široko daleko žádné není :-D. Poslal jsem na K44 do prozatím barbarky armu jak sviňa a nevrátil se ani jeden špeh, tož včul by mě zajímalo, jak se to teda dobíjí :-D, atomovkou? :-D.
 

DeletedUser

Guest
tak to si ju asi nekdo nacpal deffem aby si ji pohlidal :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser21886

Guest
6 jim jich nestačí ;) Stačí, když zbytek kmenů se nějak spojí a tamty jim už nedají ;) pořád máte před sebou minimálně 3 roky s dobrými diplomaty asi 5 let ;)
No prosím - už je hotovo, za ani ne snad 5 měsíců... Tajemství jsou blbost, teď to vidíš :)
 

DeletedUser34266

Guest
Kdo by to čekal takový rychlý konec s.24

já čekal tahanice o Tajemství, války a ono nic

Ono zacpat vesnici s Tajemstvím pár tisíci katy dokáže každý.
 
Nahoru