• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Taktika

DeletedUser

Guest
to, ale neplatí na všech světech na 3. to třeba neplatí. Jinak v obraně podle mě mají větší smysl než v útoku:D. Osobně stavím jenom berany.
 

DeletedUser

Guest
no já stavím tak 300 katů do útoku ono se dost lidí snaží uhejbat jednotkama a tak maj katapulty dosti zničující účinek. pošli 15-20 útoků na ves kde někdo uhnul a ta vesnice je mu k ničemu a vzhledem k tomu že to posílám na dálku bez možnosti zabrat tak je jedno že z ní nic nezbyde:cool
 

DeletedUser

Guest
ale ked prebijas podporovanu ves, tak ta tych 300 katov velmi oslabi...
 

DeletedUser

Guest
Věř tomu nebo ne, ale musela by to být sakra náhoda cca 1-2%, že by my to ublížilo. Jednak útočník neví která ves je obraná a která útočná za tu dobu než přijde budu tam mít podpor, že se mu nic nevratí a další věc máme tak provazaný podpory, že kdyby už někomu uškodil tak spíš spojenci nebo spoluhráči.:D
 

DeletedUser

Guest
aku fazu hry najviac hral? po roku a pol presne vies ktore budu prazne...
 

DeletedUser

Guest
Věř tomu nebo ne, ale musela by to být sakra náhoda cca 1-2%, že by my to ublížilo. Jednak útočník neví která ves je obraná a která útočná za tu dobu než přijde budu tam mít podpor, že se mu nic nevratí a další věc máme tak provazaný podpory, že kdyby už někomu uškodil tak spíš spojenci nebo spoluhráči.:D

otázka je jinde pokud na tebe jde 2-3 tisíce útoků tak podporuj uhejbej jak chceš stejně to nezmákneš leda bys u toho seděl 24 hodin a vše si vypisoval přejmenovával. by ses divil kolik mě prošlo útoků co ničili a šli 170 hodin. a je jedno obranná útočná ves prostě devastace. a k předchozí otázce proč útočím když nemůžu zabírat no ale může bud kolega z kmene nebo spojenec.
 

DeletedUser

Guest
Pokud jsi četl dobře napsal jsem nikdo nemůže zabírat, což znamená, že počítám i se spojencem nebo spoluhráčem. Nehraju to tejden:D Nevěřím, ze z těch 2-3tis útoků byli všechny ostrý, ale i tak je to mazec, ale abych nekecal nevím kolik přesně, ale přes tisícovku určitě jsme hráče ubránili se ztrátou jedné vesnice. My totiž spolupracujem a podporujeme se:D! a stejně mě nepřesvědčíte, že katapulty jsou potřeba:yeah.
 

DeletedUser

Guest
Pokud jsi četl dobře napsal jsem nikdo nemůže zabírat, což znamená, že počítám i se spojencem nebo spoluhráčem. Nehraju to tejden:D Nevěřím, ze z těch 2-3tis útoků byli všechny ostrý, ale i tak je to mazec, ale abych nekecal nevím kolik přesně, ale přes tisícovku určitě jsme hráče ubránili se ztrátou jedné vesnice. My totiž spolupracujem a podporujeme se:D! a stejně mě nepřesvědčíte, že katapulty jsou potřeba:yeah.
i když nikdo nemůže zabírat má to smysl kolikrát znechutíš hráči natolik hru že to prostě vzdá a na světě 7 už se faky prakticky nepoužívaj co jde tak jdou full
 

DeletedUser

Guest
Počkej jednak nemůžeš vědět o dění na celém S7. a pak faky jsou důležitý. Pokud protivník brání a podporuje svoje vesky tak buď musíte opravdu masově útočit na spoustu vesnic nebo používat faky aby nevěděl kam dřív, že by jste byli na S7. tak dobře organizovaný?:D Hoď sem tag kmene kde hraješ mrknu na vás.
 
Nahoru