• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Talentové show

Ktorá show je lepšia ?


  • Celkový počet hlasujících
    54
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To Johndere54: U mě doma je to to samé, hlavně dopoledne a odpoledne hraje ta "*******í telenovela" Sanja a Gregor či jak se to jmenuje, je to o ničem a k tomu všechno je to otom, že někdo se s někým rozejde a zase sejde a to takhle dávaj cca 400 dílů a to nás čeká ežtě 1.000. :cryTeď do toho Talentové show no to mě vážně picne, byl sem rád že skončila Pojišťovna štěstí, Křehké vztahy a další blbosti od NOVY či PRIMY ale koukám, že je to baví a sou neůnavní...

Taky je pěkný že při takových seriálech či show většinou v TV nic nedávaj a když o sliším v obýváku a v kuchyni už si říkám, že co bych dělal bez kompu kdybych musel sedět u TV... :( Ách jo, že to někoho baví sledovat to...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Česko slovensko má talent má větší kvalitu,méně reklam a hlavně se na TV neserou ve všední dny :axe Takhle to leze i do růžovky:bad
 

DeletedUser

Guest
Nemám televizi, takže vůbec netuším o čom je řeč...
Ale kdybych ji měla, tak se určitě na nějaké ty exoty ráda podívám, hehe.
Bo občas co tam před publikum leze za zjevy je fakt síla...
Pořád bych si mohla říkat, že na tom nejsem až tak špatně :mocking
 

DeletedUser

Guest
No to právě nemohu. Mám totiž naprosto vynikající, třikrát dražší tarif než je obvyklé a navíc - s omezeným přenosem dat.
Nemohu si tedy sjíždět na netu programy jak chci, hehe. Je to pro mne malinko...svazující smlouva. Ani nechápu, jak jsem na ní mohla vůbec přistoupit.
 

DeletedUser

Guest
Ale i smlouva by měla jít zrušit... Měl sem stejny problém byl sem vázán 2 roky smlouvou měl sem přenosný USB internet omezeny přenos dat FUP 10GB ale po domluvě mě nabídli zrušení smlouvy za poplatek 900 Kč Takže kdyby si se s nimi domluvila tak by to možná šlo... Ale tak záleži na té společnosti u které seš vázána.
Ale pokud se chceš kouknout tak jdi do obchodu, a dívej se na ty vystavené televize, většinou tam nějáký program běží:D
 

DeletedUser

Guest
Talent mania-Televizní ostuda která nemá v porotě porotce ale šašky nedá se na to dívat.Chvilku jsem si to pustil a viděl jsem tam magora co žongloval s malou holčičkou.
Československo má talent-Originální soutěž v které jsou dobří porotci soutěž je zábavná.
 

DeletedUser5389

Guest
Nekoukám ani na jednu z těchto show, občas shlednu na netu nějaké videjka, ale zatím jsem neviděl nic, co by mě postavilo ze židle.

Ale na americké talentové show se mi líbila sestava Fighting Gravity, která se dostala (myslím) až do finale. Tohle je jejich první vystoupení:

[YOUTUBE]c5CqE3rPxEY&playnext=1&list=PL813A0EC16AC75678&index=1[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
česko slovensko má talent jednoznačně!
Talentmania je okopčena
 

DeletedUser11059

Guest
Tak jak říkám brrrrrrrr na KFC, McD....., CoCaCoLa ....... stejně tak říkám brrrrr na podobné akce, jako je ...star, ...mánie a ...talent.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru