• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Teória obrany

  • Zakladatel vlákna overalpuding
  • Vytvořeno

DeletedUser12741

Guest
tak to potom ani pansky dvor stavat nemusis, naco ti je ked nebudes mat slachtica...a kovarnu tiez mozes zburat uz celu ked ju nepotrebujes na pansky..:) ozaj ked zburam celu kovarnu tak sa mi zrusia aj vyskumy?
 

DeletedUser

Guest
pansky dvor mi je na to aby som razil mince :) inak by pretekali suroviny...
kovarnu zbúrať nemôžeš lebo je potrebný lvl 5 na stavbu lukostrelca :)

to je dobre vymyslené :p
 

DeletedUser

Guest
ked mas viac dedin tak ti ta kovarna zas tolko miesta neubere.
ja ked mam napr.10dedin tak mam 5 utocnych a 5 obrannych!
ked uz chces setrit selsky dvor tak nerekrutuj TK.
teda ja ju nerobim lebo vela stoji a vela zabere.

v obrannych dedinach robim lucisnikov a kopijnikov a dokopi z tych 5 dedin asi 4000sermiarov.
sekernikov alebo kone si tam poslem z utocnej dediny:)
 

DeletedUser14509

Guest
kovárna

A kovárna nepřidává do útoku či obrany vesnice?? Jestli ne, tak to je supr. Bude o par jednotek ve vesnici vic.
 

DeletedUser237

Guest
kovarnu klidne zbourej na takovy lvl, jaky potrebujes (lvl20 na slechtu, lvl15 na TK, lvl12 na katapulty, pripadne jeste niz pokud tyto jednotky v teto vsi nepotrebujes;))
 

DeletedUser237

Guest
proste mej v kazde vsi presne takove budovy, jake mit potrebujes, co je navic zbourej - nejen ze se uvolni misto v selskem, ale zaroven to snizuje i fake limit a mas mene bodu coz je dobre pro vypocet moralky
 

DeletedUser

Guest
Ja osobne nesuhlasim s buranim kovarny (nepostavis pansky dvor). Pretoze casem ti to ubere max. pocet vyrazenych minci denne.... Jedna ves ti za 24h kapne tak na 2-4 mince (dle sveta)....

Tymto spomalis len svoj postup a budes mit nedostatok slechty... casem
 

DeletedUser2029

Guest
Dá se to vyřešit i přeposíláním surovin či rabováním vlastní vesnice, ale musí je to velmi náročné na čas strávený nad DK. Sám jsem to nezkoušel, ale teoretický způsob jak z takové vesnice neztrácet suroviny tu je.
 
Nahoru