• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Technická diskuze

DeletedUser34582

Guest
Má to byť iba na osmičke ak sa nemýlim :) teda aspoň tak som to prečítal.

Ale podľa tých obrázkov to bude celkom v pohode. Jedina vec je, či dokážu takto spracovať všetko :)

Uvidíme ale myslím, že prekážať to nebude :)

Čo sa týka mobilu. Tak ten som ešte nejak špeciálne neskúmal. Len TV reklamy a pod. Dizajn má pekný ale nemám preskúmane srdce takže dosť ťažké komentovať :)

Určite má niečo do seba :) Ale Ty si už asi preskúmal zreferuj :)

Ale teraz som počul čosi o konci Nokii. Alebo také niečo skúsim mrknúť na nete.

spomínaju presúvanie
toto som počul presne :) je to dosť blbé. Nokie neskoro začali s výrobou "dotykáčov" a tak bolo ťažké konkurovať. Sám mám nokiu so symbianom....dizajn sa mi akosi nepáči(myslím vnútro :D) ale ak by som tam napchal všetko čo som našiel na nete tak to mám lepšie než... momentálne ma nič nenapadá :D

niečo o prechode zo Symbianu na Windows Phone či ako :D
Taktiež si myslím, že nevyhnuteľná zmena :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano jen na osmičkách, otázka je jak moc to bude dále vyvíjeno na dalších verzích ;) A jak moc to bude zasahovat do mého pohodlí

O Samsungu jsem také jen slýchával, že je to hrobař IPhonu, ale důkladněji nezkoumal, proto se ptám. Uvažuji, že si ho pořídím až kapánek přestane být na očích ;)


Já naopak slyšel, že Nokia se chystá konkurovat chytrým telefonům cenou :scratch
 

DeletedUser34582

Guest
Počul som tom v rádiu....ale nepamätal som si to. Dohodil som tam pár článkov a už viem o čom tam bolo to končenie :)

No S3 možno raz vyskúšam. Momentálne čo viem tak to má jeden ani nie tak známy :D
Ale akosi všetko má svoje muchy tak uvidíme čo sa ukáže :)
 

DeletedUser

Guest
Taky momentálně vlastním Nokii s třetí verzi Symbianu a není to žádný med. Často mi system spadne, či se sekne. Nejhorší, že nereaguje na odemykání, pouze "zabrní". Budou muset dohánět, aby se urhli aspoň zlomek trhu Applu a Samsungu, případně dalším hráčům a to podle mne nabízí novými levnými telefony.

Tak zatím se mi jeví dobře, možná je až moc vymakaný pro běžného uživatele, kterému by stačil i méně technicky vyspělý, kde není tolik někdy až nesmyslných aplikací ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Jj podobne to tu mám aj ja...a občas ma to fakt naštve :(

Ale myslím, že máš pravdu. Keďže im to začalo upadať neostáva im nič iné...a všetci chcú vždy skúšať niečo nové.

Takže ak tam hodia nový OS a vyrobia nejaký nový model s niečim čo ešte nieje rozbehnú sa :)

Som fakt zvedavý čo môžeme očakávať :)

Snažili sa to vraj zachrániť novou Lumiou ale tú som nevidel ešte :)
 

DeletedUser19739

Guest
Zdravím,
toto téma jsem založil s cílem diskuze o novinkách, co se týče mobilů, televizí, notebooků, počítačů a dalších technických vymožeností.

A hned na rozjezd, co říkáte na reklamu v nových Windosech? Bude Vám vadit?


http://www.novinky.cz/internet-a-pc...amy-ve-windows-8-budou-obsahovat-reklamu.html

OT: Jinak co říkáte na nový Samsung Galasy S III?


Momentálně mám na svém počítači sedmičku, sem s ní spokojen a ty reklamy sou pro mě důvod u ní i zůstat, vadí mi to dost. Ne ani tak že by to překáželo, ale spíš z principu. Reklama je všude, všude nás média reklamou masírují a hustí jí do nás o sto šest a to mi vadí:(

K samsungu ti můžu říct tohle, nikdy sem neměl nic jiného než Samsung, je to má oblíbená značka telefonůa a neměnil bych.
Míval sem první Galaxy S ale někde sem ho vytrousil a proto sem asi před měsícem scháněl nový telefon. Chtěl sem si počkat na S III ale nakonec sem si to rozmyslel. Podle mě toho má zbytečně moc... Čtyřjádrový procesor? Nevim proč mít větší jádro v telefonu než v počítači... Navíc ta cena... je mi 16 a mé příjmi nejsou neomezené.
Nakonec sem se rozhodl pro Samsung Wawe III. Je to prakticky stejný telefon jako S II, ale místo Androidu má systém Bada. A navíc stojí o asi 5000,- méně:) Nemůžu si na něj stěžovat, byť jen jednojádrový procesor má dostatečný výkon, displej je supr, vše jak má být. Možná trochu moc velký, do pouzdra do kterého se vklidu vejde S II ho nenarvete...
 

DeletedUser

Guest
Práve mám Galaxy S2 a som s ním maximálne spokojný. Na Vianoce si idem kúpiť S3. Podľa recenzií to je špica. :) Samsung robí v poslednej dobe skvelé mobily s výborným výkonom, z kvalitných materiálov a za dobrú cenu. Apple zaspali dobu. :mocking

PS: Skvelá téma.
 

DeletedUser19739

Guest
Já sem vždycky tvrdil, že Samsung dělal vždy nejlepší dotykové telefony, už před lety sem to tvrdil. Pravda to byla, je a bude. No a vzhledem k tomu, že dotykové telefony sou v současnosti prakticky jediný trh, klávesnice sice ještě existují, ale nestojí za řeč, tak má Samsung závidění hodnou pozici:)
Vždyť to nedávno psali na netu že tržní hodnota Samsungu nedávno překročila... nějaké hrozně vysoké číslo... a je to nyní největší výrobce telefonů:)
 

DeletedUser

Guest
Ale myslím, že máš pravdu. Keďže im to začalo upadať neostáva im nič iné...a všetci chcú vždy skúšať niečo nové.

Takže ak tam hodia nový OS a vyrobia nejaký nový model s niečim čo ešte nieje rozbehnú sa :)

Som fakt zvedavý čo môžeme očakávať :)

Snažili sa to vraj zachrániť novou Lumiou ale tú som nevidel ešte :)

Tak podobně to chce zachránit Sony, které se odtrhlo od Erickssonu.

Nakonec sem se rozhodl pro Samsung Wawe III. Je to prakticky stejný telefon jako S II, ale místo Androidu má systém Bada. A navíc stojí o asi 5000,- méně:) Nemůžu si na něj stěžovat, byť jen jednojádrový procesor má dostatečný výkon, displej je supr, vše jak má být. Možná trochu moc velký, do pouzdra do kterého se vklidu vejde S II ho nenarvete...
Ono po Vánocích ceny letí strašně dolů, takže vyplatí se i počkat. Jinak ano musím souhlasit možná má až moc dobré parametry pro nás "smrtelníky" :D Nicměné do budoucna by mohl utáhnout čím dál naročnější programy, které budou vycházet na světlo a jednojádrový na to nebude stačit, ale to je hodně daleká budoucnost.

Já sem vždycky tvrdil, že Samsung dělal vždy nejlepší dotykové telefony, už před lety sem to tvrdil. Pravda to byla, je a bude. No a vzhledem k tomu, že dotykové telefony sou v současnosti prakticky jediný trh, klávesnice sice ještě existují, ale nestojí za řeč, tak má Samsung závidění hodnou pozici:)
Osobně nemám moc dotykáče v lásce a raději bych zůstal u klávesnice, ale doba je taková, že klávesnice na mobilech se dělají většinou pro "seniorsky" stavěné, anebo se tam dá počítačová, což mi taky není úplně pochuti. Nezbývá tedy než se spoléhat na inženýry a věřit, že dotykové displeje buduo čím dál lepší ;)


Myslím, že jsem to také někde četl se svým Galaxy SIII. Uvidíme, zda-li Apple představí nvou generaci iPhonů
 
Nahoru