• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Technická diskuze

DeletedUser

Guest
Určite do konca roka bude nový iPhone, ale otázkou je koľko bude stáť? Min. 700 alebo 800€ a to je už na smartfón fakt veľa. :wacko A pri tom za 500 si kúpiš lepší - Galaxy. ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak Apple bude muset také zlevnit, protože konkurence šla podstatně dolů. Jedině že by iPhone nabídl něco, co tu ještě nebylo
 

DeletedUser

Guest
Proto asi přijde s něčím novým :D

Jobs už není bohužel mezi námi, tak změna by mohla být ;)
 

DeletedUser19739

Guest
Sem zvědavý s čím novým, aby to stálo za těch 200-300 eur:)

Možná... bude mít zabudovaný teleport, nebo třeba plazmová děla, to by pak za ty peníze stálo, ale to se mi nezdá zrovna pravděpodobné:)
 

DeletedUser34582

Guest
Zase nepreháňaj aj keď nikdy nevieš :D :D

Ale teraz je dosť noviniek u každého...

Pamätám si, že pred časom mi kamarát ukazoval také niečo ako 3v1 :D

Video Vám sem dávam :)
klik napíšte mi potom niekto ako dám video normálne do OS alebo profilu prosím :D keď už technické centrum :D a ja to neviem :D

mne osobne sa to fakt zapáčilo :)
 

DeletedUser

Guest
Tak kdyby tam bylo něco nového, tak to moc neslevní oproti minulým modelům

Jinak vypadá to fakt slušně a prakticky ;)
 

DeletedUser34582

Guest
Jj tiež si myslím :) na nete som to videl za nejakých 12.000 kč čo je asi 500 € ak sa nemýlim :D a keď tak na to mrkneš a S3 máš za to isté :)
 

DeletedUser19739

Guest
S3 se prodává sice od 12 tisíc, ale častější je okolo 15 a někde jí mají dokonce za 17, čili je podstatně dražší:)

Hele, když už sme nakousli drahé samsungy, co si myslíte o Galaxy Note? Má ho táta, je to vážně pecka telefon:) Jestli se tomu teda ještě dá říci telefon...
 

DeletedUser

Guest
Note je už niečo medzi mobilom a tabletom. Príliš veľké si myslím. Ale v septembri má vyjsť Note 2 tak som zvedavý. :)
 
Nahoru