• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Teorie velkeho tresku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser29967
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29967

Guest
Jo... presne tak :D ale uz si musim koupit vlastni TV, protoze rodice furt koukaj na nejaky kraviny :D a me tam vubec nenechaj :( Obcas na Simpsonovi kdyz jsou nekde...jinde :(
 

DeletedUser

Guest
No dívám nejlepší je Sheldon.Dál na Jak jsem poznal vaši matku a to je všechno.
 

DeletedUser

Guest
Re:

Tak koukám, že by to tu chtělo trochu oživit. Takže říkám, že BBT je nejlepší seriál všech dob!!!:yeah Teď sem si už i docela oblíbil Amy, i když původně mi přišla dost děsná. Už se těšim na další díl :cool
 

DeletedUser29967

Guest
Ja jsem koukal na 3 první serie v CZ, coz by nastvalo Dana :D Ale 4. serie jeste neni nadabovana, tak jsem po 20. dil videl jen s titulkama...
 

DeletedUser

Guest
Tomtuto bych dával LIKE. Super seriál,když je komediální je pro me vše good :D
 

DeletedUser

Guest
Tak koukám, že by to tu chtělo trochu oživit. Takže říkám, že BBT je nejlepší seriál všech dob!!!:yeah Teď sem si už i docela oblíbil Amy, i když původně mi přišla dost děsná. Už se těšim na další díl :cool

Amy je nahodou super spis mi vadi bernadeta.Rozhodne nej. Je Sheldon a Wolovitz me se moc neliby penny ktera tam moc vtipny veci nema.A stahuju to pres uloz to obcas se divam na internetu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru