• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

The Elder Scrolls: Skyrim

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34317

Guest
Tak můj má skoro 23GB :D

Jo Helgen je výbornej, docela dobrý questy, dostaneš super bejvák, můžeš si dokonce pak vybrat, kdo tam bude na stráži :)) A má to dokonce i češtinu :)

Hodím ti sem seznam mnou používaných modu, snad se v tom vyznáš :)
(pár jsem jich jen zkoušel, ale většinu používám)

[SPOIL]
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Já právě většinu z tvého seznamu odehrál s předchozí postavou, tak se mi to moc hrát nechce. Uvidím, prolistuji to a něco si určitě vyberu.
 

DeletedUser

Guest
Až přijdu z piva, tak ty mody otestuji. Možná až zítra. :D

Každopádně koukám, že tu jsme jen dva, co mají na TES ještě koule. Což mi připomíná, že Morriwind a Oblivion téměř přepracovali na Skyrim engine. Najdi si třeba Skywind.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jsem nakonec zjistil, že jsem kus Dawnguardu neodehrál. Chyběly mi questy ve Forgotten Vale s Aurielovým lukem a neznámými knihami.

Skyrim jsem celý začal modovat znovu. Dneska budu testovat, jak se hraje s 3D brýlemi na TV.
 

DeletedUser34317

Guest
Jo ten luk je celkem pěknej, používal jsem šípy namočené v krvi Sereny. (jmenovala se tak ne? :D)

Ale můj oblíbený luk stejně byl Slavičí :)
 

DeletedUser

Guest
Já mám luk ze stalhrimu a už se mi nelíbí. Tak udělám trochu změnu. :D
 

DeletedUser34317

Guest
Tak jsem si stáhl nový mód, dokonce je i čeština, vypadá to zajímavě, nemohu se dočkat až to vyzkouším :D

[video=youtube;FKs8z5XmJy0]https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421914688&v=FKs8z5XmJy0&x-yt-cl=84503534[/video]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru