• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

The Elder Scrolls: Skyrim

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Já testoval to 3D a je to dobrý masakr. Ta hra pokročila úplně do jiné dimenze. :D
Teď chci zkusit TressFX, jestli ty vlasy budou vypadat lépe.

Jaký mod to máš?
 

DeletedUser

Guest
Já žádné video neviděl. :D Nicméně ten mód vypadá zajímavě. Stáhnu ho, až dohraji Helgen Reborn. Kdyžtak hoď echo jaký je. Mě asi ten quest ještě chvíli potrvá.
 

DeletedUser34317

Guest
No asi moc nějaký info nedodám :D

Byl jsem jsem tam, je to hned u Ivarova Dvora, který je taky předělaný, má svoji palisádu, je to celkem pěkné teď. Ten samotný hrad, tak nádvoří je celkem malé, ale pěkné, pokud si odmyslím ty mrtvoly co se tam válejí, vevnitř jsem byl jen chviličku, pak jsem musel zdrhat :D S mým 12 lvl mě vypráskali kožich pár silných vlkodlaků, tak se tam budu muset vrátit později :D

Když jsme byl v práci a nudil jsem se, tak jsem našel toto, to musím vyzkoušet, vždy mě lákalo udělat si bejvák třeba v nějaké pevnosti, co jsem vyčistil :D

http://skyrim.4fan.cz/forum/viewthread.php?thread_id=4276

Akorát mě štve, že nemůžu najít nějaký mod, který by způsobil, že má postava nosí na sobě všechny zbraně, co má třeba v seznamu oblíbených. Mě štve že můžu mít na zádech jen třeba luk, když ještě nosím Sauron Mace a Morghul Blade :D
Vím že se to nějak dá udělat pomocí změny v konfigu, ale pak to pořád blblo :(
Kdybys něco o tom věděl, tak dej vědět ;)
 

DeletedUser

Guest
Já se spíš zbavoval výbavy. Třeba mě úplně jezly na nervy šípy na zádech, když mám 2 jednoručky. Kazilo mi to výhled při plížení. :D

Teď jsem měl od Skyrimu přestávku, jelikož jsem dělal web, ale o víkendu opět začnu pařit. Našel jsem si i textury.
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=39&t=164672
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru