• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END byl zrušen

DeletedUser2901

Guest
To mě zajímá... :)

Tenkrát za hráčské éry na S3 jsem si vedl statistiku o zabírání mrtvol, barbarek a aktivních hráčů, zkuste si tipnou ty procenta... :)
A to podotýkám, že můj kmen byl v TOP 5... :)
 

DeletedUser3219

Guest
Ale Honziku,vždyť on má pravdu :-(
Je to mrzutý,že to píšu zrovna já tobě,ale já být tebou,tak se tu moc nečepejřím.
Věčina aktivních bojovníků zkončilo,tak a teď začíná nová éra kyseliny?
vždyť je to zbabělství bojovat s mrtvolkama :)

nemá pravdu :). Svět2 nehrál, nezná ho, nezná ani GTL ani kyselinu ani nikoho z nás a je mu to jedno. Píše sem jenom proto, aby prudil, protože ho baví strefovat do supportu :)

S tebou si rád popovídám, bez invektiv, bez urážek a od srdce, ale od něj to prostě neberu :)


...Jasně, že přebírání barbarek bylo vždycky dominantním způsoben nabírání vesnic a statistiky ti nepodchytí dobrovolně předávaný účty... Tipnul bych si, že ty nejlepší (nejvítěznější kmeny) bodou mít poměr boj/mrchožroutství tak 15/85 možná 10/90.

Tady spíš jde o to, jestli bude na S2 ještě o co hrát, nebo ne. Myslím, že bude, protože na Detvanec, pepsík i merlin, které jsme začali oťukávat jako první rozhodně nejsou mrtvé, na Hadziho už delší dobu dokonce útočí, takže věřím, že ještě bude o co hrát :)
 

DeletedUser11864

Guest
O co hrát? Si opravdu děláš srandu.. fakt jsem se takhle dlouho :D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
No přece o diplom. Betka si ho sám vytiskne a pak se s ním nechá vyfotit. Všichni doufají, že splaší i pohár pro vítěze neboť kmen jako je kyselina si ho zaslouži :hi
 

DeletedUser3219

Guest
tyhle sarkastické poznámky svědčí jenom o tom, že se oba neorientujete. Za poslední 2 měsíce se na severu v podstatě rozebraly barbarky, vyválčilo se dohromady už 3.000 vesnic a 152/35 mega v offranku a 150/380 mega v deff vypovídá o tom, že je tu ještě docela živo ( o ohledem na to, že nás v obou kmenech dohromady asi 80)....

a to se v podstatě právě začíná :)
 

DeletedUser21004

Guest
Tak už toho Betku nechte,vašimi reakcemi naopak podporujete jeho myšlenku.Je to opravdu nutné :eek:)
 

DeletedUser

Guest
htm

Já jsem nedávno zaslechla,že Betka už kráčí s korunou na hlavě po s2 :princess :)
 
Nahoru