• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END byl zrušen

DeletedUser

Guest
Nijak,kdo má rozum,zruší účet.Žádná jiná varianta neexistuje.
 

DeletedUser31870

Guest
přesne tak ...ja už bych jim neveřila ani dobry den ...vykašlete se na to ..přce vam blby diplom nestoji za to aby jste valčili se suportem :D
 

DeletedUser3219

Guest
Už jsem se smířil s tím že ten, kdo porušuje pravidla se bude vždycky vztekat na policajta, kterej mu dá přes prsty místo toho, aby se choval tak jak má. Už jsem zvyklej že se pak snaží hodit vinu na kohokoliv a já jako "zelenej" v kmeni nepřátel se na to hodím. Přisuzujete mi komptenece a schopnosti, který nemám a mít nemohu. Je mi líto, ale proti takovým nepodloženým a hloupým nařčením se prostě není jak bránit. Ale uvědomte si, že mám nad sebou poměrně dost lidí, kteří mohou a kontrolují každý můj krok, co jako supportér udělám.

... jenom zbabělci shazují svoji vlastní nekompetenci na support :).
 

DeletedUser3219

Guest
:D já se necítím jako "zabělec" ale jako "hrdina" :D

já pořád nechápu, o co vám, jde. Svět má skončit v momentě, kdy si minimálně 80% světa přeje svět skončit.. No a skutečnost je prostě taková, že si to dneska víc než 80% světa nepřeje. Takhle jednoduchý to je.

Že si někteří dělali naděje a jsou zklamaní je .... smutné (pro ně)... Nebudu lhát a říkat, že je mi jich líto - některých ano, ale většiny ne :)
 

DeletedUser31870

Guest
veř že ani mne ne ...jen vuči nekterym je to hodne ale hodne nefer...myslim že rikka si ted rve vlasy že vubec s nečim takovym přišel..on o samo se mu do toho nechtelo ale delal to pro lidi kteři chteli mit už klid...muj nazor znal a zna ho i ted :)
Vy si neuvedomujete že jste hlavne potrestali aktery a ty co s tim přišli. Jak řekl Jiřik ...udelali jste z nich dobry de*ili..a tech je mi sakra lito že po 5 letech duvery ve vas jste je takhle převezli :)
 

DeletedUser3219

Guest
veř že ani mne ne ...jen vuči nekterym je to hodne ale hodne nefer...myslim že rikka si ted rve vlasy že vubec s nečim takovym přišel..on o samo se mu do toho nechtelo ale delal to pro lidi kteři chteli mit už klid...muj nazor znal a zna ho i ted :)
Vy si neuvedomujete že jste hlavne potrestali aktery a ty co s tim přišli. Jak řekl Jiřik ...udelali jste z nich dobry de*ili..a tech je mi sakra lito že po 5 letech duvery ve vas jste je takhle převezli :)

rikka a panpav jsou ty dva, vůči kterým je to ode mě bylo fakt hnusné. Ano. Nedivil bych se, kdyby mi to tihle dva neodpustili. Ale byla to volba. .

..a z toho se nebudu zpovídat na veřejném
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31870

Guest
velmi dobra volba ..vymenit dva dlouholete kamarady za jeden blby podraz :D ale prave v techto situacich se poznaji charaktery lidi ...gratuluju vic se k tomu snad neda ani dodat :hi
 

DeletedUser3219

Guest
:hi nedělejte mi kázání drahá dámo :hi

na společné forum tohle opravdu nepatří, věc je mnohem složitější, ale to ty samozřejmě víš a jenom mě chceš vyprudit. :) Já se ale nedám :p:p
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak,tak sem nepište o těch dalších betkových účtech,jinak se to celé provalí :mocking
 
Nahoru