• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END byl zrušen

DeletedUser2502

Guest
Koukám, že sprostých urážek tu je opravdu dost a někteří jimi nešetří. To bude mít andílek práce :D
 

DeletedUser

Guest
Timo,nepiš tady nic na Betku,jinak budeš krutě potrestaná.I pohádky se počítají.Dotyčný maže úplně vše a ještě rozdává trestné body.

Akce s názvem zachraňme Betku se naplno rozjela :hi
 

DeletedUser17937

Guest
víš 70000, máme velmi různé pohledy na věc. Nechápu to jako nedodržený slib - o nic víc než například zrušení spojka, uzavření separatního míru bez konzultace se spojenci, převzetí nepřátel do kmene spojenců atd. Někdo nás za to odsoudí, někdo se bude chechat a držet nám palce, někomu je to vlastně jedno. :) Zvážil jsem konsekvence a rozhodl jsem se jak jsem se rozhodl. Necítím potřebu se za to komukoliv omlouvat, ale některým myslím dlužím vysvětlení:

Divoký kmeny se nedají vyhrát, dají se jenom ukončit... a konec v podstatě nastane v momentě, kdy už není o co hrát. Nevím jak vy, ale já rozhodně nehraju 4,5 roku proto, aby můj nic visel spolu s ostatníma třema stovkama na nějaké stránce pod jménem GTLH, což nikdy nebyl "můj" kmen. Neměl žádnou identititu a nikdy jsem se necítil jeho součástí. Uvědomil jsem si, že nechci aby kmeny skončili, podle mě je ještě hodně o co hrát. Kdo hrát nechce, nechť zbarbaří... můžeme tady na foru vyvěsit topic s vašimi jmény aby se na vás nezapomnělo, pokud je tohle to, po čem toužíte :). Necítím se nijak provinile proti těm, co chtěli svět ukončit. Nikdo je hrát nenutí, každý máme svobodnou volbu.

My ostatní si teď dáme další patričku. :)

Honzo, ak nehráš 4,5 roka pre to, aby "..... můj nick visel spolu s ostatníma třema stovkama na nějaké stránce pod jménem GTLH", načo si tam išiel? Každý z nás mal možnosť rozhodnúť sa. Napriek lákavej ponuke, aby moje meno svietilo na diplome, som do GTLH nešiel. Mal si tú istú možnosť, zostať ako posledný v kyseline a ako posledný aj zhasnúť svetlo. Keď už je kyselina tvojou srdcovou záležitosťou .... Ja som tak spravil, aj keď aj mňa lákala možnosť byť medzi víťazmi a mať diplom, ale keďže som v podstate celý svoj život na S2 bol v LFFF, nebudem to meniť .....
Btw., Nema15 a MrBik - hrajú každý zvlášť alebo hrá za nich jeden hráč? Mne totižto písal MrBik, že teda už nie je MrBik a hrá za neho Nema15. A asi cez zástup to už nebude, nakoľko je to dosť dlho ..... aj do vášho nového kmeňa vstúpili v tú istú minútu ..... ešte dobre, že vo Vašom kmeni je všetko v poriadku a v súlade s pravidlami.
Akurát dnes si idem písať so svojou bývalou kolegyňou z LFFF, ktorej manžel kyselinu založil ... tá sa poteší, ako ste dobačovali ....
 

DeletedUser3219

Guest
AD 70000

Daturu určitě pozdravuj! Hraju (a mám dojem,že už se opakuji) protože mě baví hrát. Stejně tak jako hraju opakovaně hry které jsem už jednou prošel. Kyselinu jsem držel v podstatě ze sentimentality (jako ty LFFFF) ale nemělo to smysl. Do GTL jsem šel proto, že jsem se domníval, že chtějí skončit v podstatě všichni kdo hráli kolem mě. - Jenomže se ukázalo, že to tak není. GTLH mělo včera už jenom 66% a řekl bych, že se brzo rozpadne úplně. Kdyby chtělo 80% hráčů skončit, mohl bych se stavět na hlavu a svět skončí... jenomže to tak prostě není. Nechápu, proč neumíte přijmout fakt, že víc než 20% hráčů chce dál hrát, takže pořád je o co hrát, je s kým hrát (už máme 18 členů) a proti komu taky bude.

Vždyť nikdo nikoho hrát nenutí!! Já prostě nechápu v čem je takový problém :).

Měli jsme s twyksem v GTL práva vůdce. Mohl jsem klidně lidi z kmene vyházet, nebo kmen třeba vteřinu před vypršením time endu přejmenovat, nebo něco takovýho. To by byla opravdu sviňárna! a poprávu byste měli důvod mě tu sežrat. Ale z žádnému takovému podrazu nedošlo :), jenom jsem opustil kmen, když jsem si uvědomil, že jsou reálné i další možnosti.


(Jinak u MrBika měl něma zástup - mohl to vidět každý kdo měl v GTLH nějakou fci, ten původní už nehraje a přestoupili jsme ve stejné minutě, protože to udělal jedna osoba - zcela legálně a legitimně přes ZvD. )
 

DeletedUser8847

Guest
Hraju (a mám dojem,že už se opakuji) protože mě baví hrát.-ty jo :D:D daj este nieco :D

:yeah:lol:D:D:D:D:D:D:D:D

to co pises,si musim zacat ukladat :D to su bonmoty kurnik :D:D:D:D

 
Nahoru