• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END byl zrušen

DeletedUser

Guest
Že mě sem "donutí" napsat Oštrozok, tak to bych nečekal! Davide, UTFG, a mrkni na to, co je obhajoba...potom to porovnej s Betkou. On tu napsal svoje důvody, ne žádnou obhajobu...dokonce i přiznal, že těsně před koncem, to byl záměr.
Já kmeny už dlouho nesledoval, doneslo se mi až o tomto, a nebudu zapírat, že mám svým způsobem škodolibou radost, byť už je mi to volné! Ale vidím, že věci a hlavně lidé se nemění, a spousta má hodně krátkou, či spíše selektivní paměť, a zapomnělo na skutečné podrazy (kterých se i oni sami účastnili, či byli v hlavní roli).
 

DeletedUser

Guest
Není podstatné, kdo jakej podraz kdy udělal...nakonec ho udělali snad všichni, ale já za sebe mohu říci,že z tohodle jsem naprosto unešenej a smekám .... super poté číst diskuzi na GTLH, to je perla nad perlou:-DD

A propos, obhajoba to nemusí být pro něj,ale druhí to tak vnímat mohou ... a hlavně bych to musel číst a to se mi nechce, jen jsem se musel vyjádřit:hi:hi:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17937

Guest
Honzo, jedna otázka: ako sa na to pozerá panpav a RIKKA? Tvoji dlhoroční spolubojovníci? Pochválil Ťa? Ak zošednú, budeš spokojný?
 

DeletedUser17937

Guest
ich som sa pýtal .... ale pýtam sa aj Teba, či budeš spokojný, ak zošednú?
 

DeletedUser3219

Guest
Každý hraje tak dlouho dokud sám chce. Já z nikoho šedivky nedělám. Kdo chce skončit, skončí ať se mi to líbí nebo ne. Jaký je rozdíl v tom, jestli skončí on sám, nebo mi všichni? totálně žádný.... teda diplom v pdfku pár bodů PÚ, který tě maj motivovat hrát dál.

koukni třeba na S2 - http://cs4.divokekmeny.cz/guest.php?screen=info_member&id=30690 - tohle to, to je VŠECHNO, co tady po vás zůstane. Myslíš, že o tohle jim šlo? že kvůlki tomnu tady jsou 4 a půl roku? Znova opakuju, že kmeny se nedají vyhrát, jenom ukončit.

Hra má smysl, dokud ji chceme hrát. Kdo ji hrát nechce, ať jde dom :)

Kdyby hra skončila, přišel bych o všechny spoluhráče, tahkle možná přijdu o 2, ale 21 mi jich zůstane :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32205

Guest
Znova opakuju, že kmeny se nedají vyhrát, jenom ukončit.

tohle nechapu, vzdyt uz nekolik svetu bylo ukonceno valecnym vitezstvim, nebo spojenim kmenu ktere dlouhodobe spolupracovali a naprosto vojensky dominovali, tak proc porad opakujes, ze se kmeny nedaji vyhrat ? to proste neni pravda
 

DeletedUser17937

Guest
Betka si to opakuje ako mantru, snáď potom lepšie zaspáva ..... zostalo Ti ich 21 to máš pravdu, prišiel si však o takého, s ktorým ste spoločne bojovali, ktorý ako jeden z mála je ešte pôvodný majiteľ účtu, ktorého ste bránili zo všetkých síl v čase našej vendetty .... a bola to sranda, zábava, oddych. Teraz ste predĺžili agóniu S2 (ja viem, hrá sa dovtedy, kým sú ľudia ochotní hrať), ale opäť budete zaberať barbarky, neaktívnych hráčov a nakoniec to dopadne tak, že na celom svete zostane možno 10 hráčov ..... a neviem, kto sa s kým dohodne, pretože Tebe už asi ani kolegovia z kmeňa verit nebudú.

P.S. Toto bol môj posledný príspevok k téme TIME END zrušený, pretože som chcel vyventilovať svoje sklamanie nad neukončením sveta napriek skutočnosti, že som nechcel byť vo víťaznom kmeni a nechcel som ani diplom, ani PÚ a na rozdiel od iných som si, tak ako vždy, za svojím slovom stál ....
 
Nahoru