• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END byl zrušen

DeletedUser

Guest
No nevím, ale byl by takový problém toho odpadlíka prostě rozebrat?
Když má pocit, že ho to baví.
 

DeletedUser3219

Guest
:) kdybych byl jediný odpadlík na většinu touhou konce zmírajících hráčů, měl bys pravdu. Jenomže
1) jednak máme 20%
2) mám kolem sebe spoustu kamarádů a spojenců a dostat se ke mě aby mě vůbec mohli šlechtit dost potrvá
3) Rozbrat mě taky potrvá i kdybych se bránil jenom malinko :)
- poslat 100 útoků na ves je mnohem náročnější,než si jedím klikem vyžádat podpory a pak si je hromadně poslat :)...

Ale, jo, rozebrat mě můžou, ale budou to mít tal do konce roku a mezitím jich stejně půlka nudou zbarbaří :)
 

DeletedUser

Guest
Vidím že se na tom světě nic nezměnilo.Přál jsem všem co to vydrželi ať už jim to skončí a zase podraz :D.Jinak zdravím všechny z H.T.M. bývalé.Jiříka.mazlíka,matýska,timi atd nebudu všechny jmenovat.Ve hře jsem byl 7david6.Eště že jsem fakt kdysi skončil ale bylo to dlouhé rozhodování a teď vím že jsem udělal dobře :D.
Ráda tě tu vidím Davide :)

:) kdybych byl jediný odpadlík na většinu touhou konce zmírajících hráčů, měl bys pravdu. Jenomže
1) jednak máme 20%
2) mám kolem sebe spoustu kamarádů a spojenců a dostat se ke mě aby mě vůbec mohli šlechtit dost potrvá
3) Rozbrat mě taky potrvá i kdybych se bránil jenom malinko :)
- poslat 100 útoků na ves je mnohem náročnější,než si jedím klikem vyžádat podpory a pak si je hromadně poslat :)...

Ale, jo, rozebrat mě můžou, ale budou to mít tal do konce roku a mezitím jich stejně půlka nudou zbarbaří :)
Honzo jsi to zkutečně ty?
Kde je ten sympatický a rozumný chlap kterého léta znám?
Přijde mi to z tvé strany jako klukovina.
Proč jste nám dali kapitulaci?
Proč jste souhlasili s ukončením?
Kolik ti slíbili za udření s2 :p ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
jj, matýsku jsem to pořád já. Nikdo mi nic nenabídl a jestli je to klukovina? To se teprve uvidí časem, ale dneska už máme 26% což je 1/4 hračů celého světa2, kteří NECHTĚJÍ konec. A to je podle mě docela nadějné. Pokud naše nadšení zase vyprchá, tak si můžeš říct,l že to byla jenom klukovina.

Proč si konec světa rozmysleli ostatní ti říct neumím, neorganizoval jsem ani kapitulaci, ani jsem nikoho nepřemlouval aby skončil (jenom jsme jim s twyksem dali alternativu). Můžu ti říct jenom proč jsem si to rozmyslel já. Protože už v té době kyselina nějakou dobu neexistovala, rozhoduju se jenom sám za sebe. Uviděl jsem totiž reálnou a smysluplnou alternativu jak si ještě zahrát. Možná se ukáže jako milná, ale možná si tu jegšt pát lidí nějakou tu dobu zahraje a o tom to všechno je :)
 

DeletedUser

Guest
htm

V tom případě ještě pád týdnů na s2 zůstanu,uvidí se časem jestli se to rozjede :)
 

DeletedUser

Guest
jj, matýsku jsem to pořád já. Nikdo mi nic nenabídl a jestli je to klukovina? To se teprve uvidí časem, ale dneska už máme 26% což je 1/4 hračů celého světa2, kteří NECHTĚJÍ konec. A to je podle mě docela nadějné. Pokud naše nadšení zase vyprchá, tak si můžeš říct,l že to byla jenom klukovina.

Proč si konec světa rozmysleli ostatní ti říct neumím, neorganizoval jsem ani kapitulaci, ani jsem nikoho nepřemlouval aby skončil (jenom jsme jim s twyksem dali alternativu). Můžu ti říct jenom proč jsem si to rozmyslel já. Protože už v té době kyselina nějakou dobu neexistovala, rozhoduju se jenom sám za sebe. Uviděl jsem totiž reálnou a smysluplnou alternativu jak si ještě zahrát. Možná se ukáže jako milná, ale možná si tu jegšt pát lidí nějakou tu dobu zahraje a o tom to všechno je :)

neda mi nezareagovat - ozaj by ma zaujimalo,z akeho podnetu si zmaril ukoncenie S2 - lebo urcite nie kvoli mne - postihlo to skoro vsetkych hracov S2,ktori za nic nemozu..
skorej mam dojem,ze ako clen suportu si sa chcel zapacit majitelovi s tym,ze ked zmaris ukoncenie S2,tak hraci budu nadalej valcit a tym padom kupovat PU - podla mna toto je ta prava pricina..lebo co vyssie pises o nejakych kamaratoch co nechcu skoncit a o tych smiesnych percentach,ktore WL ma je ozaj od veci,aby som ti to veril..
p.s..vzdy som tvrdil,ze clen suportu nema hrat hru,kde je v suporte - zacalo to suportakmi z IB,konci to betkapetka - vsjo rovno..a nikdo ma nepresvedci o opaku, nakolko je to prilis lakave z pozicie suportaka neovplyvnovat vo svoj prospech hru - od IB po teba vsetci to robili a robis..darmo tvrdis,ze nie,spusta hracov ma na teba a tvoje pocinanie ozaj "vrele spomienky"...
aby si sa len tak neurazal,toto ti nepisem ako clenovi suportu,ale ako hracovi na S2, ktory tak ako vsetci ostatny nie je Boh,ale radovy clen hracskej komunity
 

DeletedUser3219

Guest
1) proč jsem se rozhodl odejít z kmene jsem psal na posledních 7 stranách téhle diskuse. Pokud to nechápeš, je mi líto, ale takhle jednoduchý to je.

2) ten zbytek je totální blábol :). Nemůžu ovlivňovat dění na S2 i kdybych chtěl. Provozovatel mi nic neplatí a support nedělám proto, že bych se chtěl komukoliv zalíbit, ale protože chci hráčům pomoct! Mám tuhle hru rád a věnoval jsem spoustu času tomu, abyste měli hru příjemnější a lepší. Vidět to nemůžeš, věřit mi nemusíš - ale to ještě není důvod mě osočovat z toho, že mám jako supportér zájem na prodloužení světa, to je fakt ubohý. Co bych z toho proboha měl???
Ty si snad vážně myslíš, že mi jde vaše premium na můj účet? Nebo mi z innogames pošlou kytku s poděkováním?? Děláš si tu z nás ze všech legraci, nebo jsi vážně paranoidní???

Jinak poznámka pod čarou: irfane, je děsně důležité, aby supportéři hráli! Jinak zcela ztratí kontakt s lidma, pro které to všechno dělají i se hrou samotnou. Právě proto, že supportuju i hraju pod stejnými nickem jsem pod kontrolou a drobnohledem nadřízených. Kdybych chtěl, mohl jsem si jako sup změnit nick a nikdo by nevěděl že jsem to já :hi.


PS: a možná bys irfane jako vůdce GTLH měl spíš přemýšlet o tom, co budete jako kmen dělat než tady kolem sebe dštít síru. Zatím tam zdá se mi pobíháte jak kuřata bez hlavy. Vzmužte se! ať jste nám aspoň důstojnými protivníky!! :) Už máte jenom 51% pokud dobře počítám a není vás ani 2x tolik co nás :), a to jsme ještě ani nezaútočili. Chápu,že se snažíš zamaskovat vlastní nekompetenci, ale je to až moc okaté :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nechápu to jako nedodržený slib - o nic víc než například zrušení spojka, uzavření separatního míru bez konzultace se spojenci, převzetí nepřátel do kmene spojenců atd.

Divoký kmeny se nedají vyhrát, dají se jenom ukončit... a konec v podstatě nastane v momentě, kdy už není o co hrát. Nevím jak vy, ale já rozhodně nehraju 4,5 roku proto, aby můj nic visel spolu s ostatníma třema stovkama na nějaké stránce pod jménem GTLH, což nikdy nebyl "můj" kmen. Neměl žádnou identititu a nikdy jsem se necítil jeho součástí. Uvědomil jsem si, že nechci aby kmeny skončili, podle mě je ještě hodně o co hrát. Kdo hrát nechce, nechť zbarbaří... můžeme tady na foru vyvěsit topic s vašimi jmény aby se na vás nezapomnělo, pokud je tohle to, po čem toužíte :). Necítím se nijak provinile proti těm, co chtěli svět ukončit. Nikdo je hrát nenutí, každý máme svobodnou volbu.

Nic mi do toho není, jen vyjádřím svůj názor.
O tom všem jsi měl přemýšlet mnohem dříve. Pokud jsi již podnikl dohody, které měly vést k ukončení světa, měl jsi je dodržet. Uznej, že pokud bys uzavřel nějakou takovou "koalici" v reále, a pak přišel s tím, že sis to vlastně rozmyslel, je to "na facku" :-/

Na adresu ostatních zde operuješ termíny jako důstojnost, ale sám jsi moc čestnosti v dodržení daného slova nepřevedl.
Tolik názor pozorovatele.
Hezký den všem :)
 

DeletedUser18022

Guest
uz sem mel betko napsanych nekolik zprav (konkretnich) :) ... vzdy se stejnym vysledkem ... ale nakonec sem to vzdy smazal ... shrnu to tedy do jedine vety: "Jako clovek, nestojis za nic" (na zaklade tohoto "vlakna")

pokud si myslis ... ze je to jinak ... klidne se pust do polemiky ... ale radil bych ti mlcet :) (coz's mel radsi udelat uz hned na zacatku) ...

(nevim, proc sem si myslel, ze malkina, killera a sepika uz nikdo neprekona ... :) )
 

DeletedUser3219

Guest
víš o mě kulový :)

na S2 jsem tě nikdy nepotkal, nemůžeš vědět, co jsem komu sliboval, nesliboval, jak jsem 4,5 roku hrál nebo nehrál :). Chceš si jenom dloubnout do "supportéra", což koneckonců chápu. Klidně mi okopávej kotníky, jsem na to zvyklej

a nedá mi to, ještě jednu poznámku:
Já naprosto chápu, že moje vystoupení z vítězného kmene někomu nelíbí. Rozumím i tomu, že to může v rámci vyhodnotit jako herní podraz - nedodržení dohody, dokonce i zradu na bývaých spoluhráčích - tohle všechno chápu. I když s tím nesouhlasím, rozumím, že to tak někdo cítí. Aliance se rozpadávají, spojenci se zrazují, bývalí kolegové se napadají, nepřítele se snažíte podfouknout, přelstít, obalamutit. Někomu se to nemusí líbit, jiný si v tom libuje, ale tohle všechno je součást hry - a můžeme si o tom popovídat nebo se i pohádat - i to je součást hry.

...ale tvrdit, že má tohle nějakou souvislost s tím, že jsem člen supportu, nebo že snad za tímhle účelem do hry zasahuju, nebo někomu škodím je prostě prasárna, která už do hry nepatří. Tebe diakritiko neznám, neznáš ani ty mě a nemáš jedinej důvod si tady na mě plivat jed.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru