• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END byl zrušen

DeletedUser2901

Guest
OT
Čekal jsem na to, až si někdo podobnej rejpne...
Betka to rozhodnutí udělal jako hráč, ne supporter, ale Diakritika opět rejpe, jak je jeho zvykem, na jeho výčtu lidí je to jasně vidět... ;)
Připojil se do klubu známích rejpálků, co nemají co dělat v realu, tak si honí ego jinde, že? Přeji ti to, uží si to...
 

DeletedUser

Guest
.....úplný súhlas s irfanom. Niekedy dávno som hral za prvé LFFF - ale na protest proti "hrajúcim suporťákom" sme LFFF zrušili a po dalších nonsensoch od suportu na CS2 som radšej opustil české svety. Spoluhráčom som nepovedal prečo to robím, ale proste som toho tu na CS2 už mal dosť.
Nie je pravdou, že člen suportu by mal a musel hrať .... to je volovina. Jedine nehrajúci člen , ktorý má mať na starosti dozor nad dodržiavaním pravidiel môže byť naozaj nestranný.
......bláboly- ako "stratím kontak so svetom" a pod....pchee = sú smiešne a trápne zároveň.
Konflikty s členmi suportu budú mať hráči stále, ale ak to má byť fair - tak suport nesmie hrať aktívne.
S mocou by mala ísť ruka v ruke zodpovednosť. Ako by bolo členom suportu- kebyže prídu na súd a sudca bude zároveň sudcom, aj prokurátorom? - akú by mali nádej na spravodlivosť??
ANO - presne tak = ŽIADNU.
 

DeletedUser2901

Guest
Nesouhlasím...
Rok a půl jsem cirka kmeny nehrál (počítám opravdové hraní), za tu dobu se na DK hodně změnilo. SUpport by měl hrát, aby si ty novinky nejen někde přečetl, ale i vyzkoušel v praxi...
Víš jaký byl můj šok včera, když jsem zjistil, že na mě útočí barbarka? Jenom s těma vlajkama co jsem strávil času, než jsem to trochu pochopil? A spousta dalších věcí...
 

DeletedUser23979

Guest
Není to jenom support. I moderátor musí vědět. Bud se zeptá, nebo vyzkouší sám na světě. Potom zná odpověd.

Takže, DK tým musí mít tu možnost hrát. Bude otázka a já nebudu moci odpovědět.
 

DeletedUser3219

Guest
.....Jedine nehrajúci člen , ktorý má mať na starosti dozor nad dodržiavaním pravidiel môže byť naozaj nestranný.
.......

1) já NEMÁM a nikdy jsem NEMĚL na starosti dohled nad dodržováním pravidel. Jsem supportér, ne cheathunter. Mojí prací je řešit chyby, problémy hráčů s novými verzemi, odpovídat na dotazy a ze své pozice hlavně dohlížím na další supportéry (nikoliv cheathuntery). Pro mojí práci je naprosto klíčové nejenom hrát, ale hrát aktivně. Kmeny vypadají úplně jinak, když máš někde založenou jednu izolovanou testoves a úplně jinak když máš 3.000 vesnic ve funkčním kmeni.

2) I cheathunteři by se měli udržovat v herní kondici. Aby mohli ale dělat svoji práci nestranně, nedohlížejí na svět, na kterém hrají (nebo hráli). Je samozřejmě pravda, že v minulosti se tohle pravidlo nedalo dost dobře uplatnit, protože když hra začala a jely první 2-3 světy, tak na nich hráli úplně všichni. Takže najít kandidáta, který je dost zkušený, ale který by ani okamžik nezkusil hrát s2 byl problém. Fakt nevidím problém, proč by někdo, kdo hraje třeba S2 jako my nemohl dělat cheathuntera třeba na S27čce.
 

DeletedUser

Guest
A byl by nějaký problém, aby byl pro supporťáky a moderátory vyhrazen jeden nový (třeba menší) svět, do kterého by neměli přístup ostatní hráči ? Pokud s tím technicky není problém, potom vysvětlení jejich nechuti hledat takové nebo podobné řešení vidím jediné.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No byl, protože by vznikl jeden kmen a proti komu bychom válčili? :rofl

Já nevím, ale na světě jedna je nás několik v týmu a hráči s tím nemají problém, pokud vím. Tak proč jinde ano? :scratch
 

DeletedUser2901

Guest
A byl by nějaký problém, aby byl pro supporťáky a moderátory vyhrazen jeden nový (třeba menší) svět, do kterého by neměli přístup ostatní hráči ? Pokud s tím technicky není problém, potom vysvětlení jejich nechuti hledat takové nebo podobné řešení vidím jediné.

Je tam víc problémů
1. svět nebude vynášet peníze za premiové nadstavby
2. svět bude otevřen cirka jen pro 20 lidí
3. svět musí povolit IG, o čemž pochybuju
4. svět jak ho navrhuješ existuje, ale jen po zkrácený časový interval, a to ještě byl ve formě speedu, což není podle mě optimální řešení na zkoušení nových verzí
 

DeletedUser17937

Guest
No byl, protože by vznikl jeden kmen a proti komu bychom válčili? :rofl

Já nevím, ale na světě jedna je nás několik v týmu a hráči s tím nemají problém, pokud vím. Tak proč jinde ano? :scratch

Pretože ľudia majú negatívne skúsenosti ..... tak preto. Mali sme tu supportéra, ktorý tvrdí, že nepozná nejakého hráča, napriek tomu, že boli spolu v jednom kmeni, čo im bolo následne doložené výpisom z TW stats. Na S2 bolo zopár udalostí, ktoré v ľuďoch zostali ..... a pamätáme si. Taksito sa stalo, že dlho, dlho u nás rástla oddanosť 1 za hodinu .... a pri istej príležitosti začala rásť o 2 za hodinu .... napr. To je odpoveď prečo to mnohým ľuďom kole zrak ....

Mne betka ako supportér nevadí, nie je cheat, je mi to šuma fuk, toto by som už neriešil.
 

DeletedUser

Guest
Samozřejmě by to byl mezinárodní svět pro supportéry a bývalé supportéry, včetně moderátorů. Přinejmenším CZ + SK + třeba dobrovolníky, kteří by byli řádně upozorněni, na jaký svět že to lezou. Ano, nevynášel by přímo, ale to by vyvážil jinými pozitivy, DK by celkově pozdvihl, nepřímo by vynášel velmi. Proto nevidím důvod, proč by IG nesouhlasili, když by byla vůle supportérů jim to šikovně vysvětlit. Navíc, spousta hráčů by tento svět myslím ráda pozorovala.
 
Nahoru