• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END byl zrušen

DeletedUser

Guest
Aragorrne promiň, ale vždyť tu o žádných multiúčtech není řeč. Řeč je o důvěře. A ta tu hrozně chybí. Když objevím v kmenu zrádce - mám proto rozpustit celý kmen a zahodit 5 let spolupráce - nebo jen mám potrestat toho provinilce? Co myslíš?

Biblosi neda mi aby som nezareagoval

mas plnu pravdu ze tu chyba dovera
otazkou je ze ku komu chyba dovera

po tom co predviedla betkapetka na tomto svete ako hrac a jej vyjadrovanie v tomto topicu , doveru teda vobec nevzbudzuje

je to presne to o com som aj ja pisal v inom topicu ktory si zamkol

ps: dufam ze nieje trestne kritizovat hraca za jeho ciny ked je zaroven aj clenom suportu? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
nevíš nic, Jone Sněhu...

vůbec si tě ze S2 nepamatuju. Kde jsi hrál?
 

DeletedUser

Guest
na to aby som si precital historiu sv2 tam nemusim hrat
a ani preto tam nemusim hrat aby som si precital co vsetko si dokazala a ako si podviedla svojich spolubojovnikov koli tomu aby si udrzala svet pri zivote :)))
na to mi fakt staci vediet len citat co pises
a je to velice smutne citanie
 

DeletedUser3219

Guest
:D jo, jasně, je vidět, že i když nehraješ, dokonale se orientuješ :D

...že jsem jedenapůl metrákovej chlap asi netušíš, co? :D Až někde povedeš 4,5 roku kmen, budeš mít přes 3.000 vesnic tak se stav, pokecáme o tom, jak se hrajou kmeny. Tvůj herní výkon tě k tomu zatím neopravňuje :))
 

DeletedUser34334

Guest
To už je věc názoru. Tady nejde ani tak o herní výkon jako o to, že místo skončení světa se to nadále zbytečně protahuje.
 

DeletedUser3219

Guest
proč zbytečně?

tohle je pokud vím jedinej svět speed2, kde nejsou ani paladinovi krámy, ani kostely, vlajky, možnost rekrutovat za prachy, a zkracovat dobu výstavby za prachy, boostovat doly, hrát na tajemnství nebo bůhvíco ještě. Možná, že takovejhle svět už nikdy nebude a určitě se na něm nesejde taková parta lidí... tak proč to končit? :)
 

DeletedUser

Guest
:D jo, jasně, je vidět, že i když nehraješ, dokonale se orientuješ :D

...že jsem jedenapůl metrákovej chlap asi netušíš, co? :D Až někde povedeš 4,5 roku kmen, budeš mít přes 3.000 vesnic tak se stav, pokecáme o tom, jak se hrajou kmeny. Tvůj herní výkon tě k tomu zatím neopravňuje :))


a volas sa betkapetka? fajn tak si 1,5 q chlap :))

ty sa stav ak budes mat dokopy na vsetkych svetoch aspon taky ofrank ako ja na jednom:))
machrovat ked vsetci najkvalitnejsi hraci zo sv 2 uz zbarbarili alebo prestali hrat vie kazda lama aj taka ako si ty stopedesiatkilova betkapetka :)
porusovat dohody vie tiez kazdy ,horsie to je ak ich mas aj dodrzat:)

priznaj konecne ze ti ide o to aby si zo svojim slavnym kmenom lam vyhral/a svet ? :) alebo si to dostal/a prikazom ?
ved to svojim spoluhracom a protihracom vysvetli preco si tak otocil/a a zradil/a vsetkych a vsetko?

tvoje odpovede tu su ako od 8r chlapca co nevie napocitat do pet:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Existují takzvaná "zlatá pravidla":


  • "Co nechceš, aby Ti jiní činili, nečiň Ty jim."
  • "Jak chcete, aby lidé jednali s Vámi, tak jednejte Vy s nimi."
No a ještě bych doplnil - Podle sebe soudím Tebe.
 

DeletedUser3219

Guest
a volas sa betkapetka? fajn tak si 1,5 q chlap :))

ty sa stav ak budes mat dokopy na vsetkych svetoch aspon taky ofrank ako ja na jednom:))
machrovat ked vsetci najkvalitnejsi hraci zo sv 2 uz zbarbarili alebo prestali hrat vie kazda lama aj taka ako si ty stopedesiatkilova betkapetka :)
porusovat dohody vie tiez kazdy ,horsie to je ak ich mas aj dodrzat:)

priznaj konecne ze ti ide o to aby si zo svojim slavnym kmenom lam vyhral/a svet ? :) alebo si to dostal/a prikazom ?
ved to svojim spoluhracom a protihracom vysvetli preco si tak otocil/a a zradil/a vsetkych a vsetko?

tvoje odpovede tu su ako od 8r chlapca co nevie napocitat do pet:)


.. miluju Ingoty :D, když do nich praštíš kladivem, zvoněj :DDDD

..hele Amádee :), s tebou jsem nikdy žádné dohody neuzavíral, takže nevíš a nemůžeš vědět s kým se na čem domlouval a za jakých podmínek :). O světě 2 víš tolik co já o gastroenteritidě a jediný důvod proč sem píšeš je ten, že mě chceš naštvat a přihrát si polívčičku na supportu :). Jenomže já ti to nesežeru a nebudu na tebe reagovat :) Všechno co jsem říct chtěl jsem napsal na posledních 11 stranách.... teda, pokud umíš číst víc než jen jeden příspěvek nazpět :D

...Ale neboj, jednou možná někdo taky udělá hru, kde podmínky vítězství budou definovány off-rankem a ne počtem vesnic, tam se pak budeš moct s gustem vyřádit a bít se v prsa, jak seš dobrej :)
 

DeletedUser

Guest
htm

Ale Honziku,vždyť on má pravdu :-(
Je to mrzutý,že to píšu zrovna já tobě,ale já být tebou,tak se tu moc nečepejřím.
Věčina aktivních bojovníků zkončilo,tak a teď začíná nová éra kyseliny?
vždyť je to zbabělství bojovat s mrtvolkama :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru