• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END odstartován

DeletedUser

Guest
Tak Vám teda taky pogratuluju. Bylo mi ctí s Váma na S15 hrát. Ale třeba se k Vám taky příště přidám.
 

DeletedUser15465

Guest
Skládám UWH poklonu. Co se mnohým kmenům nepodařilo ani jednou, totiž zvítězit, daří se UWH již podruhé. Držím vám palce, 3 měsíce jsou dlouhá doba, ale společně to určitě dokážete :)
 

DeletedUser21004

Guest
Taky doufám,že to vyjde a hráčka cinc-gac-gug se bude moc plně věnovat jinému světu,aby dopadl výsledek obdobně jako tady :eek:)
 

DeletedUser

Guest
Chci poděkovat všem hráčům, kteří "čistili" červené tečky z horní půlky mapy. A že těch červených vsí bylo požehnaně. Ovšem takovým esům, jako je Hrajujá, Eragon21, Mistr Petr, Cakeho armada, Soliferrum, bojovný silák, Mimo a dalším málokdo odolá, nanejvýš si oddálí exitus :).

Prostě výborná útočná hra, skvělý pokec, supr spolupráce s -UwH-. Jen nepřátelé většinou méně stateční, ale co naděláme :).

A jen dodatek - kmen esek dostal x nabídek na společný boj, od -UwH-, i od nás, Téček. Všechny odmítl. Takže nějak nechápu výroky hráče pracar o podrazech. Nebojovat, vyčkávat až nějaký tým vyhraje a pak se tam snažit dostat prostě nejde. No, možná jde, ale naštěstí na s23 ne. Tím nechci nikoho z Esek urazit, ale rozhodli se sami, respektovali jsme. Jinak drekt byl i tak s námi na frontě a občas jsme trochu "týrali" okolní nepřátele společně a užili si zábavy - tímto i jeho zdravím a děkuji.

Ještě jednou všem "seveřanům" díky, a speciálně i Cinc-gac-gug, která s námi všemi měla svatou trpělivost. Ať se vám všem skvěle vede, ve hrách, ale i v té jedné "opravdové" :).
 

DeletedUser34582

Guest
Neviem čo by na to povedal pracar :) ale on to skôr bral tak, že po tom čo sa na nás "vykašľal" UH...ja som prestal hrať kvôli nedostatku času....ostali tm sami dvaja :) a pritom viem, že spolupráca týchto hráčov s niektorými od Vás trvala dlhšie :) ale čo už :) čo bolo bolo a nemá význam riešiť to :)

Teraz už to je fakt len pohodlný záver :)
 

DeletedUser

Guest
No, našim útočníkům v první linii od vás nepomohl nikdo, i když jste tam měli fůru vsí a my tam přišli za bazilišky z dálky. Ale nechme toho, já se nechci hádat. Kdo s námi bojoval, skutečně bojoval, ve vítězném týmu je, a to je fér. A komu se nechtělo nebo neměl čas nebo nevímco, tak tam není.

A dost už, byly časy horší i lepší, ale za mě - to špatné mažu a na to dobré budu ráda vzpomínat. Hlavně na ty fajn lidičky, co se jich tu sešlo na s23 poměrně dost, i když někteří nedošli až do konce. I těm patří poděkování.
 

DeletedUser34582

Guest
Ako myslíš :) ale zase nemôžeš tvrdiť, že sme nebojovali :p
Ešte kým ste tam vy neboli a aj keď ste tam prišli bojovali sme vkuse :p
 

DeletedUser

Guest
No, v dobách Ulmase určitě. Ale pak to nějak vyšumělo :) Dbnet nasliboval hory doly a prdlačka. Jediné, co jsem od vašich hráčů měla v poště, byly dotazy, zda si můžete zabrat vsi po našich tsunami vlnách :).
Ale já neříkám, že jste byli špatní nebo že jste se nesnažili. Naopak. I proto jste dostali nabídky. Mě váš kmen odmítl třikrát, když dostal nabídku jít do finále a k vítězství společně. Takže o čem se to tu vlastně bavíme? :)
 

DeletedUser34582

Guest
:D Bojovalo sa aj potom, lenže to už nebolo o čo :p pchať sa pomedzi vaše vesky bolo trochu blbé a zaberať vesky čo poostávali tiež :p
 

DeletedUser

Guest
gratuluju -uwh-... verim ze uz to dotahnou do vitezneho konce. s23 je (pro me uz byl) dobre postaveny svet s mnoha skvelymi hraci a uwh si zde prvenstvi opravdu zaslouzi. Ukazali nejvice bojoveho umeni, chytrosti, diplomatickeho umu a nejvetsi vytrvalost pri uskutecnovani svych cilu. Cinky, dobra prace ;).
 
Nahoru