• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TIME END odstartován

DeletedUser32004

Guest
Zase se musím červenat a poděkovat :) Milá je pochvala od spolubojovníků a ještě víc potěší od soupeře :) Díky Vám všem :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33838

Guest
Tak sice trošičku opožděně, ale taky Vám gratuluju k vítězství, je neuvěřitelné, dokázat to 2x za sebou - pokud to beru tak, že po konci s15 jste šli na s23. Taky jsem se na s23 chvíli ohřál, válčil s Vámi, ale přesto jsem si u Vás nakonec našel nějaké přátele. Můj nick byl .čumáček.
 

DeletedUser

Guest
pracar

vidím ,sáma chvála , z podrazy se to kmenu UWH hraje dobře,ale když mají s toho potěšení ať si to užijou,mě je s nich na zvracení a nechci nic s níma mít:-((((((
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Zdravím příteli, nelíbí se mi Tvoje vyjadřování. Asi si nepamatuješ, že jsi byl ve vítězném kmeni -UwH- na světě 15. Byli jsme tam sousedi vesnicemi, dobře se mi s Tebou spolupracovalo. Vůbec nechápu Tvoje připomínky, týkající se sv.23. Předpokládám, že si pamatuješ, že jsem Ti nabízela vstup do kmene -UwH- jako bývalému spoluhráči ze sv.15 a Ty jsi moji nabídku odmítl. Pokud po určitém časovém úseku dojde k dohodě mezi hráči v kmeni i se spojenci, že je stop stav a že nebudou žádní další hráči do kmenů nabíráni, platí tato dohoda pro každého. Platila i pro Tebe v době, kdy bys už do kmene -UwH- vstoupil. Příležitost vstupu do -UwH- na sv.23 se Ti naskytla, Ty jsi ji odmítl a většinou to tak bývá, že dvakrát se do stejné řeky nevstoupí, druhá příležitost Tvého vstupu do kmene -UwH- sv.23 už prostě nebyla... Každý je svého štěstí strůjcem...
 

DeletedUser

Guest
Moc a moc blahopřeju, už to dokopete ke zdárnému konci a vítězství je jistě zasloužené. Máte skvělé vedení ,které do hry dalo hodně času a sil ze svého soukromí a i práce navíc. Vzhledem k tomu,že jsem bývalá členka ( Janika1) vašeho kmene,dovoluji si toto říct s čistým svědomím. Po celou dobu jsem vásm držela palce a jsem ráda,že to spěje k vítězství. Hodně štěstí všem hráčům.:hi
 

DeletedUser35743

Guest
Svět s23 byl dobrý svět :))) ,i když jsem byl na druhé straně , tak vám gratuluju :)
 

DeletedUser

Guest
:))

Ted to tady čtu a nezbývá než gratulovat.Měli jsme to potěšení s -UWH- bojovat celosvětovku na sv.15.A potvrdili co ukázali už nám na sv.15. Prostě umí:)))
Takže vám přeji at to udržíte protože vyjet na špici 2 krát za sebou není náhoda ale umění hry DK a obrovská obětavost hráčů co do toho vloží spoustu času.
Ještě jednou GRATULUJU.:hi
 

DeletedUser32004

Guest
Tak sice trošičku opožděně, ale taky Vám gratuluju k vítězství, je neuvěřitelné, dokázat to 2x za sebou - pokud to beru tak, že po konci s15 jste šli na s23. Taky jsem se na s23 chvíli ohřál, válčil s Vámi, ale přesto jsem si u Vás nakonec našel nějaké přátele. Můj nick byl .čumáček.



Přesněji řečeno... naskákali jsme na s23 docela nahodile, protože TIME END na s15 byla jedna velká nuda a chtěli jsme si udržet kontakt. Ona ta velká organizovanost a předregistrace atd. nemusí být vždycky zrovna výhodou zřejmě. Nejdůležitější je fakt dobrá parta a šikovní a obětaví hráči, kteří si navzájem důvěřují a umí zatáhnout jeden za druhého, když je potřeba. A tuhle devizu my jsme měli ... a máme :) Děkuji všem za gratulace :)
 

DeletedUser35743

Guest
Ty vaše organizovaný akce jsem zažil na vlastní kůži :))) hlavně mistra petra a cinc-gac-gug :))
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Hi hi hi, přiznávám se bez mučení, že od mistrpetrII jsem Ti hodně vesnic sebrala ze zástupu. Byly takové hezké a pohromadě, zpočátku ses docela obstojně bránil a zabíjel šlechtu, ale když se do někoho zakousnu, tak ho seberu. Tehdy se Petr učil na státnice, měla jsem jeho zástup a jeho 70 kousků šlechty jsem během krátké doby zlikvidovala. Byl jsi dobrý soupeř, myslím, že jsi byl sám a váš kmen už v té době nespolupracoval, jinak bych Tě tak rychle nesundala.
Nehrálo se mi na jeho zástupu dobře, protože jsem s Tebou a s mistrpetr sousedila a abych nemusela hlídat, na kterého hráče mohu jet od sebe a na koho nesmím, protože jsem na něj jela od Petra, tak jsem si od Petra vybrala jednoho a byl jsi to právě Ty.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru