DeletedUser35743
Guest
JOJO
ale tak nějak jsem ze začátku petrovi někaké vesnice zabíral , ale pak už jsem neměl dost deff , tak už jsem tak sestřeloval šlechtice, potom už mě to přestalo bavit a vykašlal jsem se na to
neboť každý končil .
ale tak nějak jsem ze začátku petrovi někaké vesnice zabíral , ale pak už jsem neměl dost deff , tak už jsem tak sestřeloval šlechtice, potom už mě to přestalo bavit a vykašlal jsem se na to
neboť každý končil .