• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd odstartován

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Guest
Vážení hráči,

dnes byl odstartován na světě 19 TimeEnd.

Kmen Aliance
(ALI)


splnil podmínky pro odstartování TimeEndu:

300000000 bodů
35000 vesnic


který potrvá 28 dnů.


Po tuto dobu nesmí kmen klesnout pod 300000000 bodů a pod počet 35000 vesnic. Tím by se TimeEnd ukončil.


Pokud jiný kmen dosáhne podmínky pro vítězství, TimeEnd jim spuštěn nebude, dokud kmen Aliance udrží podmínky pro TimeEnd.

Po ukončení TimeEnd, bude tento svět dohrán a uzavřen.
 

DeletedUser35035

Guest
Ostuda

Takovéto vítězství ? OSTUDA CELÉHO SVĚTU. PAMATUJI SI TO JAKO VČERA KDYŽ TU HRÁČI ALI PLAKALI ŽE SOBCI NESPRAVEDLIVĚ VYHRAJOU. OSTUDA SVĚTU A HLAVNE KMENU ALI. SLÁVA VíTĚZŮM ČEST PORAŽENÝM MI ŘÍKÁ SRDÍČKO. NAŠTĚSTí TO NENÍ MOJE OSTUDA.
 

DeletedUser31287

Guest
Lorde, ještě předevčírem jsi se kasal jak sobcům nandáš. Koukám, že nevíš, co vlastně chceš...
 

OFFKA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
nehanbím sa ;)
hanbila by som sa, keby nas niekto dobehol a predbehol nás
Ten Time end bola len otázka času.
Som hrdá na kmeň ALI-TITÁNI a som hrdá na spoluprácu v Aliancii a som rada, že som na tomto svete spoznala ďalších dobrých hráčov a fajn ľudí :hi
Je to len hra, ideme ďalej. :yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Lord,má pravdu styďte se
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
lord jakov

dodam k tomu jedine mela by se hanbit byvala rada kmenu Doom,Titáni ,naděje a nebe cilem rady je vzdy dobro pro kmen ale pro cely ne jen pro cast tak jako ja sem radni a sem odhodlan vest vsechny ovecky do cile ne jen par beranu kteri jak bych to rekl hraji na bodiky...chapu chteli ste vyhrat ale za cenu nechani na pospas 1/3 vasich hracu to pro byvale radni byt vami nemrkl bych se ani do zrcadla jako napsat dopis a rict cau kdo nedostane pozvanku smula...tak jako tedy ve vasem kmeni bych nechtel byt ani omylem..takoveto jednani vuci ostatnim hracum co zustali je hanba...i kdyz tento svet vyhrajete necitil bych se vitezem radsi bych ho pral sobcum...
 

DeletedUser35736

Guest
[SPOIL]
dodam k tomu jedine mela by se hanbit byvala rada kmenu Doom,Titáni ,naděje a nebe cilem rady je vzdy dobro pro kmen ale pro cely ne jen pro cast tak jako ja sem radni a sem odhodlan vest vsechny ovecky do cile ne jen par beranu kteri jak bych to rekl hraji na bodiky...chapu chteli ste vyhrat ale za cenu nechani na pospas 1/3 vasich hracu to pro byvale radni byt vami nemrkl bych se ani do zrcadla jako napsat dopis a rict cau kdo nedostane pozvanku smula...tak jako tedy ve vasem kmeni bych nechtel byt ani omylem..takoveto jednani vuci ostatnim hracum co zustali je hanba...i kdyz tento svet vyhrajete necitil bych se vitezem radsi bych ho pral sobcum...
[/SPOIL]

Já ti na todle řeknu jen jedinou věc, byl jsem v Naději jako hráč a ne žádnej radní i kdyby mě v tom kmenu ALI-Na nechali byl bych rád že Aliance vyhraje tento svět, protože vím že to vyhrajou dobří lidi a lidi kteří do toho dali neskutečně moc času a hodně sil. Kdyby todle Sobci nevyvolali nemuselo k tomu možná ani v brzké době dojít ale stalo se, chtěli sami tento svět ukončit a myslím že oni nejsou ti hráči kteří by to měli vyhrát. Myslím že kdyby měli i ostatní i vy tu možnost tak že to taky uděláte. Každej to vidí jinak. Pro vás je podle mě jedno jestli to uděláme my nebo Sobci. Tento svět mě bavil hodně a taky jsem to nechtěl tak brzo skončit ale jinak to nešlo, jeden z nás by vyhrál tak i tak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35736

Guest
Takovéto vítězství ? OSTUDA CELÉHO SVĚTU. PAMATUJI SI TO JAKO VČERA KDYŽ TU HRÁČI ALI PLAKALI ŽE SOBCI NESPRAVEDLIVĚ VYHRAJOU. OSTUDA SVĚTU A HLAVNE KMENU ALI. SLÁVA VíTĚZŮM ČEST PORAŽENÝM MI ŘÍKÁ SRDÍČKO. NAŠTĚSTí TO NENÍ MOJE OSTUDA.

Líbi se mi že to říkáš zrovna ty, jedinej váš kmen stím že Soci vyhrajou jste nic nechtěli dělat, by mě zajímalo jak jste pomáhali tomu aby to Sobci nevyhráli!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru