• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd odstartován

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31287

Guest
Angelino a řešil jsi třeba prvopočátek všeho? Víš vůbec, proč jsme tu poukazovali na zvůli moderátorů? Víš vůbec, proč mě bylo dáno upozornění od majky? Proč jsme se do ní pustili? Došlo to až tak daleko, že šli brečet k tobě, aby jsi to vyřešil. A hlavně mi neříkej, že si to začal řešit sám od sebe...
 

DeletedUser

Guest
Angelino a řešil jsi třeba prvopočátek všeho? Víš vůbec, proč jsme tu poukazovali na zvůli moderátorů? Víš vůbec, proč mě bylo dáno upozornění od majky? Proč jsme se do ní pustili? Došlo to až tak daleko, že šli brečet k tobě, aby jsi to vyřešil. A hlavně mi neříkej, že si to začal řešit sám od sebe...

Nikdo za mnou brečet nepřišel neboj se, dokážu řešit věci aniž by za mnou někdo utíkal brečet, pročítal jsem to od začátku a nevidím na upozornění nic špatného. Vždyť bylo jen upozornění, které je ventilované zde jako permice pomálu.

Proč jste se do ní pouštěli (jak píšeš), proč jste neudělali to co jste měli, kontaktovat mě se stížností na práci moderátora, pokud by tak bylo jak mělo být, bylo by teď třeba jiná situace.
 

DeletedUser

Guest
Tento tyžden som mal 3 stažnosti hračov ,na tieto bodove ulety,konkretne majka.
Sorry ,ked som bol este zulajda sme tu mali ročne hadky z linteom a killerom na S3,aby pochopili že tu sa chodia ludia zabavať a nemožeš davat bodiky,za každu maličkost,strašne to otravuje ľudi a z dobrej nalady a pisania,to hrača zodvihne zo stoličky.
Keď sme presvedčili tychto dvoch tvrdohlavcoch,že forko ma zostat volnejšie,aby sa ludia bavili/stresov je dost v reale/presvedčime aj majku,alebo to urobime tak ako za starych čias som to urobil na 3 z tepava,homepp a spol,zriadime si vlastne vonkajšie forko,kde nas nik bodikmi otravovat nebude,nie koli takymto maličkostiam.

Zaujimave je hlavne to,že nazov tejto hry,tu bol 6 rokov povoleny,z DK su si tak strasne podobne,50% veci čerpalo z tejto staršej hry,na milion percent za tie roky tu xy ludi tuto hru spomenulo,nikdy Vam to nenapadlo,nazov tejto hry,dať do problemovych slovičok,aby to bolo zobrazene ako hviezdičky,odrazu je toto slovo zablokovane ako nežiaduce,6 rokov to slovo nevadilo,teraz vadi,skratka ako naši politici,problem riešim,až keď sa niečo stane,nie dopredu,aby som problemu predišiel.

Naštastie toto je len vonkajšie forko,preto si tu može každy moderator,robiť čo sa mu zachce a prenašať svoje špatne nalady,chcel by som to vidiet,že by v hre ma niekto takto otravoval maličkostami,asi by INNO z toho velku radost nemalo,že za par hodin sa na hru vykasle par stovak ludi.

Vudcca keby si všimol taketo slovičko,by to vyriešil tak,že by tam dal hviezdičku a bud napisal,alebo by to len opravil,aby nerušil,kludny pokec,ale to je moderator a moderator,samozrejme ide cely čas len o princip,majka je urcite najvačši prispievatel tychto bodovych uletov,ako tak čitam mojich kolegov a som o tom presvedčeny že je to velmi špatne,takto kaziť nalady ludom.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pajcline nemáš pravdu - ten název hry vadil pořád. Stalo se mi asi před dvěma lety ve hře, že jsem posílal odkaz na rozhovor s Indrigrou - a protože v názvu toho článku byla zmínka i o této konkureční hře, systém to vymazal - ten odkaz nešlo poslat ani zprávou, ani ho dát na fórum.

A volnější to tu necháváme už hodně dlouho - ale prostě anarchie tu nebude. Ani urážky. I vytečkované výrazy hodnotíme jako vulgární, pokud takové jsou. Tečka/-y je jen šidítko, na oklamání systému, nikoli člověka. :)

A proti tomu, jak "řádím" na fórech mých kmenů - je to tady jen slabý čajíček. A tam jsem členy kmenu učil pravidla a slušné vyjadřování dávno předtím, než jsem vůbec vstoupil do DK týmu. Pokud mi nevěříš, zeptej se třeba hráče Zelí999, ten mne zná ze světa 1 a ve světě 11 je ve stejném kmenu jako já. A přesto ve světě 16 a 17 musím odmítat zájemce o vstup do kmenu, protože máme plno. :hi
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
A jaTi bliblosi vravim,že si nečital ten rozhovor cely a od začiatku.
Ten nazov hry som tu dal celym a uplne v pohode,to slovo bolo v blokacii,až ked sme to tu začali rozoberat,keby to slovo bolo vyhviezdičkovane,ako hre škodlive,tento incident by sa nikdy nestal,z jednoducheho dovodu,to slovo,by tu nebolo a bolo by zamazane.

Hlavne tu nepiš o anarchii a o volnosti,nikdo forko pokecu a vonkajšie z nas nikdy nezneužival,od kedy tu pišeme,nemali sme z papasese žiadny incident,to iste som zažil aj na inych svetoch,toto bola jednoducho prilišna škodliva aktivita,u nas je na to vyraz,aktivny b... je horši ako triedny nepriatel a presne o tom to je,bolo dalsich 10 sposobov ako to mohla urobit lepšie a v klude,neurobila,ale dokazuje si tu niečo,to neznašam a trpiet to nebudem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Bez urážky.... ale ak ste toto nečítali..... tak sa za tie bodíky... bany atd. ani nečuduj :D
 

DeletedUser31287

Guest
četli, už dávno a mockrát a ani jedno tam není zakotveno. Ale to nemá cenu tady něco řešit. Polobozi si stejně dělají co chtěj...
 

DeletedUser34582

Guest
No tak to fakt netuším ako si to čítal :D
Je tam jasne napísané, že nemáte robiť to čo ste spravili....teda niektorí..
 

DeletedUser

Guest
No tak to fakt netuším ako si to čítal :D
Je tam jasne napísané, že nemáte robiť to čo ste spravili....teda niektorí..

Vieš drekt,ty mi pripadaš,ako taky mali ulisny chlapec,ktory sa snaži dostať za moderatora,suhlasim zo všetkym,čo skupinka moderatorov napiše,ale nesnažiš sa žiť z hračmi a zistiť kde je pravda.
Skusim podrobnejšie a začnem sa ohanať slovičkami a pravidlami ,ako to robia moderatori,ich pravidlami.

Samozrejme neviem najsť a nie to tu,ktory aktivny moderator mi tu recitoval toto:

[SPOIL]§10 Reklama


  • Je zakázané vytvářet témata či příspěvky za účelem propagace jiné internetové hry či stránky, která by na tomto fóru neměla co dělat.
  • Používání tzv. zlodějských odkazů k jiným hrám je nežádoucí, linky budou odstraněny a jejich autor potrestán.
[/SPOIL]

za účelem propagace jiné internetové hry či stránky

Za učelom propagacie,moj prispevok nema nič spoločne z propagaciou,moj prispevok ma nadych vysvetlovania,rozdielu,nie preferovanie cudzej hry,nie reklamu na inu hru,nie vyzdvihovanie inej hry,aby som ziskal fanušikov,aby som im hodil odkaz na inu hru,z tohto pravidla je jasne že mam pravdu,jednoznačne a som o tom presvedčeny.
Ak pani moderatori si myslite,že reklama pre majka,kor a jej podpora bola opodstatnena,som ochotny,dany moj vyrok,hodit na forko a urobit anketu,samozrejme pravdivo a z tym čo tu bolo,bez moderatorov,ktory su zaujaty,hlasujuci len hrači,objektivne a tak ako to ma byt demokraticky.
To znamena,hodil by som na forko anketu,ktora by znela :
Moj vyrok a dany prispevok a otazka,suhlasite z tym že dany vyrok,bol napisany za učelom propagacie inej internetovej hry,alebo reklamy ?
Ak z tym suhlasite a stojite si za tym čo ste napisali a hadzali ste mi porusenie pravidiel a mate v tom jasne,budete v tomto vitazi,ak nie,hrači napišu svoje,ak vaš suhlas z danou moderatorkou zvitazi,verejne sa ospravedlnim celemu DK tymu,ak hraci uznaju že moj vyrok nema nič z porušenim pravidiel a žiadnu reklamu som inej hre urobit nechcel /čo je vam samozrejme mili moderatory jasne/,nechcem tam ale vidiet vyroky,skreslene a moderatorske,chcem tam vidiet pravdu a hračov ako to vnimaju a ako to vidia.
Anketu som ochotny urobit aj hned,ak sa citite urkivdeny a v danej problematike,vašich pravidiel vitazi.
Ak zvitazim ,potom sa mi ale ospravedlni cely DK tym a chcem to vidiet verejne,nie sukromne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nikdy som za 5 rokov hrania nevidel jediny prispevok,kde by moderator uznal,urobil som chybu,pomylil som sa,maš pravdu,nikdy,mylit sa je ludske a každy sa mili,u vas si to ale nikto neprizna,to je ten problem.

To biblos :
[SPOIL]A proti tomu, jak "řádím" na fórech mých kmenů - je to tady jen slabý čajíček. A tam jsem členy kmenu učil pravidla a slušné vyjadřování dávno předtím, než jsem vůbec vstoupil do DK týmu. Pokud mi nevěříš, zeptej se třeba hráče Zelí999, ten mne zná ze světa 1 a ve světě 11 je ve stejném kmenu jako já. A přesto ve světě 16 a 17 musím odmítat zájemce o vstup do kmenu, protože máme plno.[/SPOIL]

Biblosi,vidim že si dost veriš,teda si moja krvna skupina,ked ťa tak ludia pocuvaju a tak uspešne ich riadiš,toto je pre teba čajiček,hm no.
Tak mili biblosi mam pre teba vyzvu,kedže za 5 svetov som nepoznal,ako chuti prehrata vojna a vojenska prehra,vyzivam Ťa na ďalši svet.

Podmienky su jednoduchce,napišeme si smer kam pojdeme,predpokladam že to bude svet o 80 ludi,bez akejkolvek diplomacie,len naše dva kmene,žiadny DoN,žiadne spojko,len naše kmene,možes si vybrat 80 hračov akych chceš,to iste aj my,sazka 50 tis PU a rok vojny,ak vyhraš,dokažes že aj pajclin a jeho kamarati su zdolatelny,verim že to primeš,inak budem namysleny aj nadalej,tak ako na každom svete :yeah:hi.

Radsej to hned skopirujem medzi 150 ludi v ALI,aby kazdy mal obraz o tom,ako to tu vyzera a ako vyzera vonkajsie forko,mam z tym take skusenosti,že tieto veci miznu velmi rychlo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru