• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd odstartován

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
proč si to ale nevyříkat takto? Předešlo by se spoustě dalších chyb(z obou stran). Toto je angelino jen ukázka arogance z vaší strany. Kdybych chtěl, tak už jsem to dávno nahlásil. Je to zbytečné. Vy jen prostě neumíte uznat chybu. V tom je největší problém. Všichni jsou omylní, ale musí se k tomu taky umět postavit. Pokud ti ego nedovolí uznat chybu, tak tuto práci nedělej.

Chybu dokážu uznat, pár jsem jich už přiznal, ovšem při takových to věcech, máme určité nařízení, kterých se prostě musíme držet.

Nehledě na to tady chyba není.
 

DeletedUser

Guest
Jestliže máte podezření na špatnou práci moderátorů či supportu, kontaktujte jejich nadřízené formou Ticketu.

To jste se zajisté také dočetli v pravidlech ....
Angelino ako vždy,profesionalna odpoved,je nad slnko jasne že cely mod tym drži spolu,aj keby mod nemal pravdu,stale to tak bude,aj keby som chcel riešit niečo vyššie,čo mi urcite nestoji za to čo vyhram?
Indigra mi napiše to iste,už raz sme do Nemecka na INNO pisali,velmi nerad by som zas oprašil nemčinu aby niekto nezaujaty riešil to spravodlivo,ako je treba.
Nekazte nam tuto hru,zbytočnymi prešlapmi a maličkostami,nerobte z komara somara,poučte aj mladych moderatorov,že toto je vonkajšie forum,kde sa chodia ludia zabavat a nie vyhladavať problemy,o nič ine nam všetkym nejde,keď to ale nenapišem verejne,to iste sa stane o tyžden dalsim ludom a dalšim zneprijemni tuto hru dana moderatorka.

Nedá mi tu nezareagovať, aj keď budem off topic (mimo tému).
Slovo propagácia si asi vysvetľujete inak, ale na DK fóre nesmie padnúť ani zmienka o inej online hre, ktorá nie je od spoločnosti InnoGames. Takže pajclín mal v tomto prípade napísať namiesto názvu tej hry "nemenovaná hra" alebo niečo podobné. Jasné, že si tej hre nechcel robiť reklamu, ani nič podobné. Ale naozaj je zakázané písať o inej online hre, ktorá nie je od IG (je jedno čo o nej a v akom zmysle píšeš). Dostal si za to upozornenie, aby si vedel, že niečo také je tu zakázané. Nie si prvý ani posledný, ktorý dostal za to kartu. Neber to osobne. A nehádajme/nehádajte sa už. :)
Ja som Ti to Viktor vysvetlil na skype,ked sa hrajeme na slovičkarenie a reklamu tak plati to:

1. Propagacia reklamy,je niečo uplne ine,ako medzi rečou napisat a slovom spomenut danu hru.
Keby som moj prispevok dal na posudenie nestranym ludom,každy uzna,že moj prispevok nemal nič spoločne z propagaciou reklamy,to vieme všetci.
2. Ak nechceme riesit reklamu,ale dane slovo,tak napišem,že dane slovo a hra mala byt davno ošetrena v systeme,ja som v pohode priznal a napisal,že som danu hru spomenul celym vyrazom,nik z mod tymu,ale nemal gule,na to aby to napisal,pred tym to slovo bolo povolene a nebolo to ošetrene,hviezdičky tam boli,až pri probleme a par hodin potom ako sme danu hru riešili.

2 chyby v jednom,sekli ste sa rovno 2x.:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Nedá mi tu nezareagovať, aj keď budem off topic (mimo tému).
Slovo propagácia si asi vysvetľujete inak, ale na DK fóre nesmie padnúť ani zmienka o inej online hre, ktorá nie je od spoločnosti InnoGames...

Tak a je to tu zase... Mod si vyklada pravidla po svem.

Kdyz mi nekdy nekdo rekne ze je neco zakazano, automaticky se ptam kde je napsano ze jakakoli zminka o jine hre je zakazana. Kde?

Pokud chcete zablokovat hrace, musite jasne definovat co porusil, jinak je to klasicka zlovule.
 

DeletedUser

Guest
1. Propagacia reklamy,je niečo uplne ine,ako medzi rečou napisat a slovom spomenut danu hru.
Keby som moj prispevok dal na posudenie nestranym ludom,každy uzna,že moj prispevok nemal nič spoločne z propagaciou reklamy,to vieme všetci.
2. Ak nechceme riesit reklamu,ale dane slovo,tak napišem,že dane slovo a hra mala byt davno ošetrena v systeme,ja som v pohode priznal a napisal,že som danu hru spomenul celym vyrazom,nik z mod tymu,ale nemal gule,na to aby to napisal,pred tym to slovo bolo povolene a nebolo to ošetrene,hviezdičky tam boli,až pri probleme a par hodin potom ako sme danu hru riešili.

1. Propagácia je aj to, že tú hru spomenieš. Aspoň tak to platí na fórach hier od InnoGames.
2. To na veci nič nemení. Vyhviezdičkoval by ho systém, teraz to vyhviezdičkoval daný moderátor. To je to isté. Ale upozornenie (kartu) by si dostal tak či tak. To slovo bolo medzi cenzúrovanými aj pred tým, akurát teraz bol update fóra, tak tam z istých dôvodov nebolo.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Boze, copak nikdo z moderatoru necetl paragraf 10 pravidel???

Uvedomujete si ze pravidla jsou svym zpusobem smlouvou? A jejich poruseni lze zalovat u soudu??

Jestlize je napsano v pravidlech ze
NESMI BYT PRISPEVEK ZALOZEN ZA UCELEM PROPAGACE..., ze to neznamena ze v prispevku nemuze byt zminka o jine hre???
Proc to konecne nepriznate?
 

DeletedUser

Guest
1. Propagácia je aj to, že tú hru spomenieš. Aspoň tak to platí na fórach hier od InnoGames.
2. To na veci nič nemení. Vyhviezdičkoval by ho systém, teraz to vyhviezdičkoval daný moderátor. To je to isté. Ale upozornenie (kartu) by si dostal tak či tak. To slovo bolo medzi cenzúrovanými aj pred tým, akurát teraz bol update fóra, tak tam z istých dôvodov nebolo.

Toto Viktor nie je ani nahodou pravda,ked napisem vajce to ani nahodou neznamena,že som živnostnik,že beriem konkurenčnej firme patent na sliepky a vajcia,to len znamena,že som dane slovo niekde použil,nie že vyrobcovi vajec leziem do kšeftu.

Nemaš v tomto pravdu ty,ani zvyšok mod tymu a už ma chlapci začinate tymito tvrdeniami fakt vytačat,lebo to pišeme a rozoberame do podrobna a je nad slnko jasne,že v tomto sa mod sekol,začinam mat nutkanie toto dať fakt na sud,aby ste pochopili,že mod nie je boh a nemože si robiť čo chce.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zajisté znáte i VOP, kde najdete odpověď:

§ 11 Povinnosti Uživatele

11.2 Uživatel se zavazuje, že bude dodržovat ustanovení těchto VOP, herní návody příslušných Her a pokyny společnosti InnoGames, jejích zaměstnanců a subjektů spolupracujících na plnění a provádění smlouvy. To zahrnuje pokyny administrátorů a moderátorů (community manager) ve fórech ke Hře.


(A jen tak mimochodem, určité právní vzdělání, zakončené absolventskou zkouškou mám, takže pozor na to, co tu píšete, urážka nemusí být jen vulgárního charakteru, ale je to vše, co snižuje jinou osobu nebo skupinu a poškozuje její pověst nebo zpochybňuje její čest.)
 

DeletedUser

Guest
Biblosi trasiem sa,mal som za život 3 sudy,všetky som vyhral,17 rokov pracujem v Narodnej banke,10 rokov ako veduci,aj ked na to nemam vysokoškolske vzdelanie,mam ako jediny v banke vynimku,nemal som na to čas,aby som si ho dokončil.

Keď mi generalny riaditel povie,že toto mam urobiť,aj keď viem,že to nema hlavu ani patu,urobim to,lebo ma za to dobre platia a nepitam sa a nestažujem si.
Tu som platitel ja,aj keď to robite zadarmo a za PU,stale vas to musi bavit,inak by ste to nerobili,keď to ale robite,robte to poriadne,aby platiaci hrači,mali chut hrat tuto hru,nie aby ich mlada moderatorka karhala za niečo,čo neovlada.
Ak si mysliš že si tu niečo viac,možem Ťa ubezpečiť že nie si,neplatiš ma,platim ja a chcem si tu hru v klude uživať.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Ok, takze my co urcite pravni vzdelani mame, tak my vime ze psana pravidla - se kterymi musel pri registraci kazdy hrac souhlasit, tak tyto pravidla jsou zavazna pro obe strany a maji prednost pred pokyny moderatoru.

Mimochodem, zamer se na slovni spojeni "provadeni plneni teto smlouvy"
Toto spojeni podrizuje pokyny moderatoru smlouve
 
Naposledy upraveno:

OFFKA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Time end - odpočet

PROSÍM VÁS, PREČO UŽ NEBEŽÍ OFICIÁLNY ODPOČET TIME ENDu NA WEBSTRÁNKE PRI PRIHLÁSENÍ ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru