• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd pro kmen Vítězové

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Guest
Vážení hráči,

dnes je velký den pro kmen Vítězové S8 A (VS8 A)

který má v držení 80% aktivních vesnic a zažádali o spuštění TimeEndu.

TimeEnd potrvá 3 měsíce a po tuto dobu nesmí klesnout dominance kmene pod 80% aktivních vesnic,

jinak bude TimeEnd zrušen.

Pokud kmen VS8 A dodrží podmínky TimeEndu, stane se vítězem tohoto světa,

který bude uzavřen 06.09.2013

Gratuluji hráčům kmene VS8 A a přeji vám všem férovou hru,

S pozdravem Indigra

Za celý DK tým

ps: omlouvám se za chybný datum ve zprávě ve hře, správný a platný datum je zde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16358

Guest
Ahojte kamarádi, jsem překvapena jak rychle se to už děje, GRATULUJI moc moc moc.. :thumb:kissing

a všechny zdravím Monika :)
 

DeletedUser

Guest
Tak konečně konec svata

Tak koukám že je už konec světa tak to jsem ještě stihl se tu ukázat a snad navážu staré kontakty které už nemám:( tak snad se mi někdo ozve kdo si mě pamatuje:)) Jinak gratuluji, hlavně Bílé Masajce a LosKenturovi. Určitě si mě ještě pamatujou:)


Sokar I
 

DeletedUser843

Guest
Zajtra sa má skončiť svet 8, prebehne tu menšia zmena, nebojte, svet normálne vyhráte, tí ktorí ho idete vyhrať, ale zavrie sa potom až v pondelok. Je to z dôvodu, že v piatok sa svety nemôžu ukončovať. Takže svet prejde zajtra do mierového režimu, budú vyhlásení víťazi a ukončí sa až v pondelok. Ďakujem vám za pochopenie.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru