• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

TimeEnd pro první svět Divokých Kmenů v ČR

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34010

Guest
Nastal čas abych se i já rozloučil. Chtěl jsem to udělat přímo ve hře, ale nějak na to nemám náladu a vůli.

S1 pro mě bylo 6 let života a velmi dobré zábavy, zdroj štěstí, smutku, pocitů vítězsví a nezřídka i chuti porážky. Naučil jsem se velmi mnoho o komunikaci s jinými hráči, též jsem poznal jaké to je řídit kmen a zajišťovat fungování mnoha lidí v jedné skupině (kmenu). :)

Kmen OVM zaslouženě zvítězil. Měli jste mnoho kvalitních válečníku a hlavně aktivnější hráče, kteří se rádi nechali zlákat k útokům. To bohužel DaSu často chybělo.

Rád jsem si s vámi zaválčil, a myslím že co se mé osoby týká, velmi moje pocity ke kmeni OVM vystihuje tento citát.

,,Člověk obvykle nerad přiznává chytrost i někomu jinému, natož nepříteli.,,
Albert Einstein

Původně jsem se chtěl rozloučit jen s těmi, které jsem nějakým způsobem znal z válčení nebo i z nějaké té občasné konverzace, ale s tím, kolik nás nakonec na s1 zbylo bych musel psát skoro každému, takže to pozbylo smysl :D

Rád bych se rozloučil se všemi hráči, ať už těmi co vydrželi až do konce, tak i s těmi, kteří s1 opustili ještě před ním. A taktéž bych se rád rozloučil se všemi stále aktivními hráči Divokých kmenů. Já sám už nemám v plánu dále pokračovat, alespon ne v dohledné době. S1 pro mě byla srdeční záležitost a myslím že pro většinu z nás by to už nikde jinde nebylo stejné. :)


S pozdravy a přáním štěstí a všeho zdaru v Reálném životě se s Vámi loučím.

Bývalý supporter a člen kmenů DaS a Psyche
Morybund
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Svět 1 byl ukončen!

Jakoukoliv další diskuzi či rozloučení směrujte prosím do Kávarny S1.

 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru