• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Povolený skript Tlačítko pro změnu vesnice od které se počítá doba cesty jednotek

Dux2311

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Tlačítko pro změnu vesnice od které se počítá doba cesty jednotek

Popis skriptu
Skript vyžaduje prémiový účet.
Skript přidává možnost zvolit libovolnou vesnici jako počáteční bod pro výpočty doby cesty jednotek mezi vesnicemi.

Po spuštění skriptu se mezi kontextovými tlačítky, které se zobrazují po kliknutí na vesnici na mapě, bude zobrazovat i tlačítko dovolující změnit počátek pro zobrazené doby cesty jednotek k jiným vesnicím.

Použití

Více info (včetně obrázků z použití) na mé domovské stránce pro skripty, source code zde.

Issues / feature requesty prosím do issues na githubu (odkaz source code).

Skript z dílny našeho spoluhráče.

Potřebujete poradit?

Máte problémy se spuštěním skriptu? Potřebujete jinak poradit? Kontaktujte uživatele Dux2311 nebo přímo herní podporu přes ticket systém.
 

Patrick Bateman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
38
Super, škoda že za dobu co je appka DK tohle nefunguje na telefonu :) v podstatě nechápu, že ta hra už má takové vymoženosti a to podívat se z aplikace jak dlouho jdu do jiné vesnice se šlechtou aniž bych ji měl postavenou je nemožné :) k zamyšlení
 

DeletedUser45930

Guest
Ahoj,

mám problém, že u tohoto skriptu se mi zobrazí tlačítko pro měření vzdálenosti, ale po kliknutí na něj se nic nestane. Nejsem si jist zda skript nefunguje nebo mám jen něco špatně. Děkuji za odpověď.
 
Nahoru