• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tresty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4937

Guest
Zdravím.

Jak je to s tresty? Jde mi o to že hráč je bloklej a nejde na něj útočit, jenže v rejstříku trestů, blokace s ochranou vesnic neni. Tak jak to je? Nebo se soudí podle hráče?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Vidím, že jsi na DK fóru zaregistrován dlouho - toto se tu již několikrát řešilo. Určitě to půjde v diskusi nebo archivu dohledat. Jinak stručně, jasně a věcně - proč si pořád všichni myslíte, že musí existovat jen tresty a nemůže existovat prevence? Hmmmm?!
 

DeletedUser

Guest
- bylo to vysvětlený v okénku cheathuntera - tuším od = Jiras = (který nám opět smazali) a možná trochu i jinde..

- zhruba jde o ochranu účtu, pokud je možnost, že došlo k jeho zcizení, nebo si cheathunter není jistý svým rozhodnutím.
(na začátku hry se používalo u většiny trestů, ale hráči zbarbařili i 1/3-1/2 jeho vsí, teď se používá spíš vyjímečně)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Cheathunter může udělit blokaci s ochranou, když má podezření na porušení pravidel, a pak odpovědi od hráče označí za nedůvěryhodné, a i když hráč nic neporušil, resp. mu nebylo prokázáno jedno jediné porušení pravidel, tak je nadobro smazán. Jé staré časy jednoho člověka.:cry

Blokace s ochranou pro hráče není výhoda, jednak si ji na supportu nemůže nijak vymoct, jednak útoky, které na něho jdou, tak normálně dopadnou a nemá se jak proti nim bránit, takže neuhne s vojskem, nezabetonuje se a již vyslaná šlechta mu vezme vesnici, taky mu propadnou suroviny, SÚ mu přestane pracovat, pokud jej má a ani vlastní kmen v případě rozebírky jej nemůže rozebírat, takže si nemyslím, že pro hráče blokace s ochranou je nějaká výhoda.:pardon;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
- tohle neznám.. Mě byl klasický BAN po protestu změněn na BAN s ochranou před útoky a nakonec mě pustili normálně do hry.
(Popravdě nevím co si v tomhle ohledu mám myslet, kdybych měla hádat, tak bych řekla, že situace dospěla tam, kam jsem varovala (placené výhody povedou k většímu porušování pravidel, aniž by se zvýšila ze strany firmy podpora DK-teamu..) a tak holt to aspoň ze začátku světa sekaj hlava nehlava.. - bohužel hráči často neví, čím argumentovat, když jsou nevinní..)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Ano, přezkoumání BANu je taky jedna z možností, jako třeba přejmenování účtu a těchto možností je více, něco jmenovala =Jiras= v topicu okénka, ale ten nám v tichosti opět odstranili.:pardon
 

DeletedUser843

Guest
Cheathunter kútik som vám zmazal ja. Dôvod nebudem uvádzať, aby ste ma zbytočne nepresviedčali argumentami, nepochybujem, že rozumnými a logickými. Jednoducho, keď tu bude nový admin, tak si to prípadne znovu zavedie na fórum. Dúfam, že vám takéto vysvetlenie stačí.
 

DeletedUser25426

Guest
Škoda, trvalo dlouho, než nám ho opět zavedli... Bohužel, stejně nefungoval tak, jak jsme si představovali - vlastně skoro vůbec nefungoval...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru