• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tresty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
- to by platilo pouze pokud by šlo ticket převést na originál zprávu do hry - jinak vždy zůstanou pochybnosti, že hráč kopii nějak upravil.
- vyřízení nějakou dobu trvá(navíc se někdy ani neptají, a hráč ani neví co může na svou obranu uvést..) a pochybnosti zůstanou..

- možná by bylo prostě fajn - když hra neumožňuje dokázat nevinu před ostatními - si podobný komentáře odpustit..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Budeš se divit, ale dost hráčů si ještě pořád pamatuje stará pravidla, kdy se tickety nesměly zveřejňovat ani v kmenovém fóru, ani ve zprávách, a diví se, že to kmenu mohou ukázat.

A to, že to mohou upravit a dokonce to tak dělají, tomu bohužel nezabráníme. Jaký význam by tedy mělo zveřejňování zde, když ani tady by se manipulace vyloučit nedala?

To, že někteří hráči nevyužijí svého práva podat protest, není naše chyba.
 

DeletedUser23979

Guest
Abych se vyjádřil...
když hraješ, tak jak máš, ta support nepoužiješ za dobu hraní ani jednou...
z vlastní zkušenosti mi odpověděli hned, i když bylo delegováno dále.....
Pokud se hraje dle pravidel, tak support nepotřebuješ, pokud se chováš na foru dobře, moderátor nepotrestá, pokud ti odpoví zast. adm. tak asi už......
Někdy jsou chyby ve hře.....ale to Administrátor vždy nějak vyřeší s nějakou zpětnou vazbou....
př...budete hrát online hru a Váše internetové spojení je ukončeno.....píšete jim na nápravu, co Vám to způsobilo....

A za další....mohl jsem mít skripty atd, a vyhrát kliknutím jednou denně....ale hodně lidí ,,pan BAN,,.....
 

DeletedUser

Guest
- možná by bylo fajn se podívat jak diskuse začala..
[SPOIL]
Další věc je že spousta potrestaných, samozřejmě tvrdí před ostatními, jak ho support neprávem potrestal, ačkoli podle komunikace v ticketu, si je velice dobře vědom, co porušil a za co mu byl trest udělen.
- stejně tak jako hráč, kterého blokli neoprávněně, nemá možnost před ostatními dokázat, že to tak bylo.. Dle rozhodnutí a systému Inna..
(to jen pro pořádek, a že "když se řekne A, má se říct i B")
[/SPOIL]
- popravdě jsem se už dlouho nesetkala přímo na kmenech s "zlý support mě neoprávněně zabásnul"- ale tady se tahle větička objeví kdykoliv v souvislosti tresty.. takže si to přečtou i spoluhráči toho, kdo vyfasoval blok neoprávněně(a po pár dnech ho pustili) a mají "jasno".. takže nejen, že jste ztratili pár dní i nervů kvůli chybě(co se stát může), ale ještě jste před spoluhráči za kecala..

- upravit na zprávu přímo do hry.. klidně pouze konečný verdikt, který na účet pošle support..

- ne, to si nepamatuju(hraju přes 7let), ale pamatuji, že když na 9 hráč na vnitřním kmenovém foru skutečně o svém trestu lhal, hned měl v poště support, aby toho laskavě nechal..(i proto ani nevím do jaký míry si vůbec může hráč dovolit lhát..).

to Majka.Kor - to není pravda, když se na začátku světa vyrojí víc stejných IP občas to sekaj hlava nehlava..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Otázka je, co je to neoprávněně, možná se hráči nepochlubí, že to oprávněně bylo, ale trest jim byl zmírněn. Ono je lepší vytvářet dojem, že jsme parta nelidů číhající na sebemenší provinění, že?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nepodsouvám, vím, s čím se setkáváme.
 

DeletedUser33829

Guest
- ne, to si nepamatuju(hraju přes 7let), ale pamatuji, že když na 9 hráč na vnitřním kmenovém foru skutečně o svém trestu lhal, hned měl v poště support, aby toho laskavě nechal..(i proto ani nevím do jaký míry si vůbec může hráč dovolit lhát..)..
Bleskosvodko, víš moc dobře, že DK Tým Ti může číst všechno, je otázkou člověka v supportu, jestli Ti čte poštu, nebo kmenové fórum a jestli někdo dostal blokaci, tak je pravděpodobnější, že zrovna jeho texty budou číst.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Sám píšeš, že jsi v týmu nikdy nebyl, takže Tvoje zaručené informace mají stejnou váhu, jako moje předsevzetí zhubnout na 50 kg. :mocking
 

DeletedUser

Guest
Nepodsouvám, vím, s čím se setkáváme.
- hmm, já mám zase z kmenů zkušenost jinou.. A myslím, že ani tady nenajdeš, že bych něco takovýho razila..
- všiml sis, že se pořád točíme na tom samým? Já jen upozorním, že i na straně supportu může dojít k chybě - nejen že hráči lžou, a že nevinný-puštěný zpátky do hry- před svými kolegy díky systému svou nevinu nemají šanci prokázat a ty hned preventivně očerníš i ty dříve puštěný..což může být aspoň malý důkaz případný nevinny.. A možnost mít nezfalšovatelný "verdikt v ruce"(pro přeposlání spoluhráčům.. vedení..) buď nepochopíš nebo ignoruješ..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru