• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tresty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser843

Guest
Ako by si si predstavoval, aby to fungovalo? Len pre zaujímavosť, či máme rovnakú predstavu.
 

DeletedUser33829

Guest
Ta podsekce byla vedena jako odpovědi na dotazy hráčů, takže že to nebylo moc živé, je chyba u řadových hráčů, že se málo ptali.:pardon

Jedna možnost je ta jak to zde bylo, že cheathunter odpovídá na všeobecné dotazy hráčů, ale taky by nevadilo, kdyby cheathunter sám dával příklady z konkrétních situací, které by převedl do obecné roviny a mohly by se tím sjednotit výše trestů, protože někdy jsou tresty odlišné za stejný přestupek a také to může sloužit jako návod pro nezkušené hráče, jak postupovat, jak argumentovat v ticket systému.:hi
 

DeletedUser25426

Guest
Ako by si si predstavoval, aby to fungovalo? Len pre zaujímavosť, či máme rovnakú predstavu.

No jak bych si to představoval... Tady to funguje tak, že co supportér, to jiný názor - a jiný metr na provinění .
Okénko bych si představoval tak, že bychom se mohli ve VŠEOBECNÉ ROVINĚ ptát na problémy, se kterými jsme se setkali nebo které nás zajímají a dostali bychom na otázky odpověď - kvalifikovanou - ne jen názor jedince...
Podle mě by mělo být možné v topiku diskutovat - k věci, a ne čekat, jestli můj dotaz vůbec "pověřený" člen teamu uzná za vhodný k zařazení do debaty.
Pokud by to měl vést jedinec, měl by to být takový člověk, který to dělá dobrovolně a ochotně, abychom nemuseli na odpověď čekat týdny...

K Sheddovi:
...to nebylo moc živé, je chyba u řadových hráčů, že se málo ptali...

Hráči by se ptali, kdyby někdo aktivně reagoval a Okénko nebylo průběžně mazáno - s odůvodněním "do vyřešení problému". Pak se nikdo nemůže divit, že zájem opadne...
 

DeletedUser

Guest
- no já už se ptát nebudu.. Osobně mám dojem, že cheathunteři přece jen některá pravidla zjemňují(s ohledem na zdravý rozum), a když s tím vyjedu tady, tak to dopadne jak s tím dotazem na režim dovolená.. tedy ještě hůř pro zástup, než byl původní(dlouhodobý) výklad..
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Katalog trestů

Ahoj lidičky.. :)

Pamatuji se, že tu ještě před pár lety byl přímo zveřejněný KATALOG TRESTŮ, kde byly přímo zmíněny prohřešky i s tresty. Bohužel jsem buď slepý, a nebo se to smazalo. To je podle mého chyba, protože (i když nechci nijak kritizovat support), tak se někdy stane, že jejich tresty neodpovídají danému prohřešku. Pokud se toto stane, nemá potrestaný jakoukoli možnost, jak se trestu bránit, nemůže o tom ani diskutovat.

Kdyby to tu pořád existovalo, prosím odkaz, pokud ne, bylo by (podle mě) dobré to znovu sepsat

díkes lidi, a hezkou hru :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ahoj lidičky.. :)

Pamatuji se, že tu ještě před pár lety byl přímo zveřejněný KATALOG TRESTŮ, kde byly přímo zmíněny prohřešky i s tresty. Bohužel jsem buď slepý, a nebo se to smazalo. To je podle mého chyba, protože (i když nechci nijak kritizovat support), tak se někdy stane, že jejich tresty neodpovídají danému prohřešku. Pokud se toto stane, nemá potrestaný jakoukoli možnost, jak se trestu bránit, nemůže o tom ani diskutovat.

Kdyby to tu pořád existovalo, prosím odkaz, pokud ne, bylo by (podle mě) dobré to znovu sepsat

díkes lidi, a hezkou hru :)

Problém je, že INNO považuje katalog trestů za interní záležitost a to je i důvod proč již není veřejně přístupný, nicméně každý potrestaný má možnost proti rozhodnutí podat protest a vysvětlit svůj prohřešek, případně si vyžádat delegaci ticketu k nadřízenému. (Samozřejmě nějaké dohody, zmírnění, či dokonce odpuštění trestu, rozhodně nikdo nedosáhne tím že začne supportu vyhrožovat a nadávat. To má spíš opačný efekt.)

Další věc je že spousta potrestaných, samozřejmě tvrdí před ostatními, jak ho support neprávem potrestal, ačkoli podle komunikace v ticketu, si je velice dobře vědom, co porušil a za co mu byl trest udělen.
 

DeletedUser33829

Guest
Droldo, katalog trestů není veřejný už více jak rok, od doby kdy tu není Indigra.
 

DeletedUser

Guest
Další věc je že spousta potrestaných, samozřejmě tvrdí před ostatními, jak ho support neprávem potrestal, ačkoli podle komunikace v ticketu, si je velice dobře vědom, co porušil a za co mu byl trest udělen.
- stejně tak jako hráč, kterého blokli neoprávněně, nemá možnost před ostatními dokázat, že to tak bylo.. Dle rozhodnutí a systému Inna..
(to jen pro pořádek, a že "když se řekne A, má se říct i B")
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Není nikde zakázáno kopírovat obsah ticketu v soukromé zprávě, je to zakázáno pouze na DK fóru.
Navíc je dostatek možností odvolání a zpětná kontrola, pokud se opravdu nějaký omyl stane.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru