• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tribal wars Manager

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Brouzdal jsem po netu a narazil jsem na tokovou zajímavou věcičku : //link smazán
Chci se zeptat jestli to funguje, nebo to je další program na kradení účtů.. A pokud to funguje, je to povolené? :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zakázané

§8) Bots a Skripty

1)Hra může být hrána jen běžnými internetovými prohlížeči (včetně těch, používaných v telefonech).
2)Bots, rozšířené Browsery (prohlížeče) nebo jiné programy, které jsou schopné automaticky přihlásit a provádět hrací akce jsou zakázány.
 

DeletedUser11059

Guest
každý je za své činy zodpovědný ... když Ti někdo napíše, že ví jak obejít SiP ... tak je na Tobě, zda to uděláš, nebo se optáš po legálnosti .... když vidíš neznámý script, raději se máš optat na legálnost (jako tomu udělal tady BossSahyb)

ban by měl dostat i šiřitel nelegálních, pokud si nelegálnosti je vědom (kdysi to dostal globálně za scripty a jejich šíření Matejos)
 

DeletedUser

Guest
nemyslíte že by to malo riešit INNO ked chce bezproblémovu hru tak by si mali najat niekolko ludí čo budu dozerat nad tými čo to šíria.

Lebo je to neférové že klikneš a dostaneš ban za niečo čo neurobyl
 

DeletedUser

Guest
Když vezmu dřevo v lese a chytnou mě tak taky dostanu postih, i když jsem to dřevo nepokácel.
Prostě a jednoduše, jen majitel účtu je zodpovědný za to co se s jeho účtem děje a jedině on nese následky za ilegální věci které má na jeho účtu.
 

DeletedUser18022

Guest
Když vezmu dřevo v lese a chytnou mě tak taky dostanu postih, i když jsem to dřevo nepokácel.
Prostě a jednoduše, jen majitel účtu je zodpovědný za to co se s jeho účtem děje a jedině on nese následky za ilegální věci které má na jeho účtu.

to je lez ..
do 7 cm bez kury muzu suchy drevo z lesa zdarma odvezt :)
kdo chce .. najde si to v lesnim zakone
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru