• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Trustpay

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35350
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35350

Guest
Měl bych návrh, co takhle tuhle platební metohu pojmenovat nějak inteligentně? Aby každému na první pohled došlo o co jde... Když na to prostě mrknete, tak čtete: karty (říkáte si nemám), Trustpay (nemám u nich účet), PayPal (to samé)... atd. atd. Bankovní převod (to mám, tak to použiju... A pak tejden čekám na body.)... Přičemž, kdyby se místo Trustpay napsalotřeba: "On-lineplatba", nebo "platební brány bank", pak by to člověk pochopil a použil a bodíky už by mohl dávno používat...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za info, zkusíme se o tom informovat u InnoGames. Ovšem moc šancí na přejmenování tomu nedávám...
 

DeletedUser

Guest
Potvrdzujem, táto platobná možnosť je oveľa výhodnejšia ako klasický bankový prevod a stačí na ňu len obyčajný internet banking.Tiež som na TP narazil len náhodou, ale veľmi sa mi páči :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Informoval jsem se o možnosti přejmenování u InnoGames a bohužel přináším negativní reakci. Není možné přejmenovat název společnosti "TrustPay" na všeobecnou "Online platbu".
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru