• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Tutoriál (Nutcracker CZ)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tutoriál



Tutoriál (Úvodník)

Začátky často nebývají pro začínající hráče snadné. Tutoriál se spustí po registraci na každém světě a provádí hráče důležitými základy hry. Stručně obeznámí hráče se surovinami, budovami, mapou a s dalšími nezbytnými herními prvky.

Odměny

Za dokončení některých kroků tutoriálu hráč obdrží odměnu ve formě surovin nebo bezplatného využítí některých prémiových funkcí. Pokud hráč nebude úkoly tutoriálu následovat, o svou odměnu nikdy nepříjde. Po splnění požadavků tutoriálu si odměnu může "vyzvednout."

Krok za krokem

1..png

Šipka po registraci ukáže v levém horním rohu ikonu nového úkolu.


2.png

Po rozkliknutí nového úkolu tutoriálu se zobrazí jeho zadání.


3.png

Šipka zpočátku ulehčuje hráči orientaci.

4.png

Po splnění úkolu se zobrazí okno inforormující o jeho splnění. Nyní zbývá kliknout na tlačítko "Dokončit."


5.png

Poté hráč obdrží odměnu za dokončení úkolu.


Seznam úkolů

[SPOIL]
1. Vítej!
2. Zvýšit produkci
3. Vznešené jméno
4. Vojenská cvičiště
5. Zajištění zásobování
6. Rozšířit skladiště
7. Zabezpečení vesnice
8. Mobilizace
9. Rabování
10. Vědění znamená moc
11. Zvýšení těžby surovin
12. Drancování
13. Obchodování
14. Přijíždí kavalérie
15. Stráž
16. Touha po vědění
17. Nové kontakty
18. Tvůj profil
19. Příchod do kmene
20. Staň se součástí komunity
21. Úkoly pro vůdce
22. Pozdrav
23. Posílení řad
24. Snazší drancování
25. Posouzení situace
26. Rozhodující faktory
27. Důstojný pomník
28. Nejsilnější válečník
29. Prodej surovin
30. Bojovníci na koních
31. Uhýbání vojsk
32. Do zbraně
33. Bezpečné místo
34. Dobytí nové země
35. Dobývání vesnice
36. Samotný bojovník to má těžké
37. Hospodářství
38. Věrní stoupenci
39. Úspěch na dohled
40. Ochrana domova
41. Postav zbrojnici

[/SPOIL]





Pitrrsovi patří obrovké díky, protože mi proklikal veškerů úkoly, abych mohl pořídit screeny. Mějte připomínky, rady, tipy, rád poupravím :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Dobré, konečně se našel někdo, kdo má odvahu, místo kritizování něco prospěšného pro ostatní udělat.
 

DeletedUser33784

Guest
Myslím si, že by to mohlo fungovat, nemluvě o tom, že tutoriál by lehký update potřeboval. :)

S čím si nejsem jistý - sehnat všechny zadání úkolů je velice obtížné, i rychlému hráči zabere projetí tutoriálu přinejmenším 3 týdny. Nicméně, pokud by se Ti to povedlo, nebyl bych jediný, kdo by to uvítal - mám tím na mysli kompletní seznam všech úkolů, případně jejich větvení a návaznost. Sám jsem se v minulosti pokoušel i na jiných jazykových verzích poodhalit jejich pořadí a bližší zadání, však marně. :pardon
Hodně štěstí! Jsi na dobré cestě. :hi
 

DeletedUser

Guest
Já teď hraji na světě 34. Do fáze, ve které jsem bych udělal tutoriály na novém účtu a zbývajíci bych sepisoval už z účtu mého. Jen jde o to, že na světě, kde hraji nejsou vlajky a tudíž by v tom článku chyběly nějaké odměny, atd. Nerad bych dělal takovou práci, když by nebyla stejně kompletní. Budu ještě hledat, zda na něco nenarazím.
 

DeletedUser33829

Guest
Snažil jsem se to najít, ale nenašel jsem.:D

Linteo psal před nějakým časem na SK, že seznamy úkolů z tutoriálu na wiki nejsou, protože si to firma Inno nepřeje, ale pokud takový seznam vypracuje hráč, tak to zveřejněno být může.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
já bych rád něco napsal ale nenapadá mně co :D ani jsem zatím nic nekritizoval :mocking
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru