• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Typy, předpoklady na s31

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37495
  • Vytvořeno

DeletedUser37495

Guest
Nevím jak někteří hráči, ale Já jsem strašně nedočkavý na svět 31. Na kdy typujete start?

Mě osobně se nevydařily 2 světy kvůli prkotinám. A co vy? Taky čekáte na s31?

S pár hráči se tam chystám založit kmen. Chceme založit nějaký kmen, aby se tam hráčů líbilo a aby se tam cítily dobře. Každý týden nějaký soutěže o PB a podobně. Jestli by jste někdo měl zájem, můžeme si tam zahrát spolu :) ...
 

DeletedUser34582

Guest
Nabudúce skôr do hostinca takúto tému ;) k tomu už tu je niečo také otvorené, keďže niektorý nedočkavci ( v preklade Tí čo hraju tak, že stále dúfaju, že Ďalší svet už bude lepší) pravidelne kontrolujú stránky, ktoré officálne neexistuju a hľadaju info o novom svete ( poväčšine to tam daju do mesiaca dopredu ak sa nemýlim) takže tento mesiac počítaj s novým svetom :)
 

DeletedUser35385

Guest
A ked chces zakladat kmen máš tam sekciu kmenové nabídky:great
 

DeletedUser34582

Guest
Ja netypujem :D ale mohli by dať 2 mesiace rýchlosť aspoň 5 :D a začiatočnícku ochranu tak na 2 dni max :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Já tIpuji, že nejlepší budeme první týden opět my. :D
 

DeletedUser19739

Guest
Ano, první týden je váš, a pak půjdete, opět, do kytek a nahradí vás kokosy:) A ty tam už zůstanou na věky věků:)
 

DeletedUser37592

Guest
[SUB]Tak to si nemyslím :D ... pak je nahradím já :D a vy budete druzí [/SUB]:yeah:p
 
Nahoru