Událost Událost: Barikádová bitva

Téma v sekci 'Archiv oznámení' založené uživatelem Biblos, 10. úno 2019.

Sdílet tuto stránku

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. Biblos

  Biblos Zástupce administrátora Divoké kmeny - Tým Zástupce administrátora

  Registrace:
  6. bře 2008
  Příspěvků:
  8.915
  Obdržená poděkování:
  857
  Barikádová bitva

  Vážené hráčky a vážení hráči,

  dne 13. února 2019 bude opět spuštěna událost Barikádová bitva, která potrvá do 27. února 2019.

  V této události budete mít za úkol dobýt zpět město od Barona z Bollwerku, který uskutečnil převrat a nyní rozhazuje zlato z městské pokladnice. Tato zrada nemůže zůstat bez trestu!


  Hon na Barona z Bollwerku
  Na začátku akce bude představena mapa města, ukazující místa, kde má Baron postavené barikády a na nich své pomocníky. V této události budete moci vyslat speciální skupinu jednotek za účelem prolomení obrany barikády. Použitelné útočné jednotky budou zobrazeny nad mapou.

  Při výběru barikády uvidíte složení obrany a budete moci vybírat, které jednotky pošlete do útoku.
  Výsledek bitvy bude záležet na slabých a silných stránkách vyslaného typu jednotek. Chcete-li se dozvědět více o typu útočné jednotky, klikněte na portrét jednotky pro získání dalších informací. V případě, že v bitvě nezvítězíte, všichni vaši vojáci budou zraněni a nebudou k dispozici, dokud nepřijde lékař a neošetří je. Protože nepřítel nemá doktora, jeho zraněné jednotky se již nemohou zúčastnit bitvy a jsou odstraněny. Barikádu můžete prolomit několika útočnými vlnami.

  [​IMG]

  Jakmile prolomíte obranu barikády, obdržíte částku v dukátech, které můžete směnit u obchodníka za užitečné položky do inventáře. Při prolomení některých barikád, máte možnost mimo dukáty získat i speciální položku. Obdržené odměny se zobrazují v horní části události. Za nějaký čas bude barikáda zase obsazena a vy máte možnost na ni znovu zaútočit za účelem získání více dukátů. S každým dalším útokem je barikáda odolnější, bude těžší ji prorazit.

  Pro pokračování v dobývání budete potřebovat více útočných jednotek. Ty získáte jako odměnu za hraní hry. Každý den máte deset šancí na naverbování dalších útočníků. Jednotky najdete náhodně tím, že splníte určitou akci ve hře, útočení, bránění, rekrutování, stavění budov, obchodování, ražení mincí. Pokaždé, když získáte touto cestou jednotky, dostanete oznámení, který typ jednotek se přidal do vašeho útočného pluku.

  Dukáty můžete získat každý den také v žebříčku nebo se můžete pokusit získat velkou odměnu na konci události. Berte na vědomí, že dukáty za celkové pořadí získáte až po ukončení události a budete mít pouze 24 hodin na jejich směnu za předměty, pak se obchod uzavře. Historie události vám umožní vidět, kolik jste který den obdrželi dukátů.

  Navíc jsme udělali některá malá vylepšení v události. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
  • Několik etap jsme zjednodušili, je tedy snazší je dokončit.
  • Při útoku na již dokončenou etapu se o 20 % zvýší mezní limit vašeho oddílu.
  • Vylepšili jsme ikony a grafiku, abychom zlepšili čitelnost mapy a průběhu události.

  Shromáždi své vojsko a znovu získej město!


  Těšíme se na vaši zpětnou vazbu, kterou můžete umístit do této sekce.

  Váš DK Tým​
   
  Forseti a Kubina za toto poděkovali.
:
Uzavřeno pro další odpovědi.