• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ukončení světa - S4

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29262

Guest
mirgame - to sa ozval naozaj ten pravy.- Vsetci vedia co si zac , a divim sa ze prave ty mas vobec v sebe tolko drzosti nieco pisat.Skoncil si tam , kde si patril uz od zaciatku. V zabudnuti,
 

DeletedUser

Guest
ste to chtěli ma te to...makejte dalši roky na dalšich světech....spojit nej kmeny neni vitěství,ale spíš poraška...mněli ste si to rozdat aktivni kmeny..lz a cult tf....to by bylo vitěství pro vas všechny a ne tohle...mohli ste svět 4 zachranit...když už dosahlo tolik hraču tolik mega bodu..věřim,že je vas plno kterym to bude líto skončit a zahodit tři roky u teto hry...ale zbaběle ste šli na jeden kmen to o vas vypovídá vše a pak se spojíte...čest a slava poraženým ne vam vitězum...


Dějiny přepisují vítězové, ne ty "drobky" na chvostu žebříčku !

Je k smíchu, když nám tady bude protřelý podvodník a podrazák povídat něco o tom, co bychom měli nebo neměli udělat.
Jsem neskutečně rád, že člověk jako ty je na straně PORAŽENÝCH;)
 

DeletedUser

Guest
hm

o tobě sem nikdy neslišel kdo jsi ? ale ty mně znaš tak v zapomněni asi těško...DDD...Na něčom je vždy kus pravdy jak na naši tak na vaši..Přeber si to jak chceš...my sme se rozhodli jako kmen společně ,že nema cenu na světě 4 dal pokračovat..vy ste udělali jednoduchou věc to už sem řekl nebudu se opakovat...tak proč hrat dal,když ste se rozhodli za všechny na světě 4.....zdar na jinych světech třeba se tam uvidime ..:crazy
 

DeletedUser

Guest
hm

podvodník a podrazák...mít tě tet poblíš tak ti ji šlehnu...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tak dost chlapy, tohle téma nebylo vytvořeno proto, aby jste si zde házeli na sebe vzájemně špínu a pomluvy. Tohle si vyřešte soukromě, pokud to nebudete schopni pochopit, tohle téma zamknu a kašlu na vaše názory ohledně ukončení světa... Rozumíme si?!
 

DeletedUser

Guest
hm

neznam ty hrače a oni mně osočuji o něčom co nevím..že sem hral za nepřatelsky kmen ...hral sem poctivě až do konce...ale s 12 letyma klukama nema cenu dyskutovatkdyž mně je skoro 40...už sem nepišu nic nezamykej zme strany se omlouvam...
 

DeletedUser7531

Guest
Tak Vám všem také gratuluji :thumb Přeji nějaké hodnotné ceny :thumb Dalo to zabrat, což? :D Také se možná někdy dočkám :rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser

Guest
podvodník a podrazák...mít tě tet poblíš tak ti ji šlehnu...

Ty hrdino :D.
Pokuď bych bral tak hystericky jako Ty prohru ve hře a byl člověk s Tvými vyjadřovacími způsoby, evidentně hodně nízkým intelektem a tak excelentní češtinou, kterou tady předvádíš a kterou má problém rozlousknout opravdu kde kdo, a být jednoduchý prosťáček Tvého ražení, tak bych se nechal unést emocemi a poslal bych Ti adresu, doporučil Ti nezapomenout si doma ručník a lékarničku, mohl by jses stavit a zkusit štěstí :wall.
Upřímně ovšem pochybuji o tom, že by Ti stačila jen moje adresa, bez doprovodu osoby s alespoň pěti vychozenými třídami základní školy.

Buď chlap a příjmy prohru jako fakt a nech si své výplody o zbabělém řešení situace na S4 pro sebe.

Pro Kozmicz:
Je mi opravdu líto, že se tady vyjadřují hráči tímto způsobem:
"...mít tě tet poblíš tak ti ji šlehnu.."
Není snad nutné uzamknout toto téma, snad by stačilo zabránit nějakým způsobem přispívat tady lidem jako je mirgame.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru