• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ukončení světa - S4

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ja neprovokujem, len vyjadrujem svoj nazor na verejnom fore hry, :)

ak sa vam to nepaci tak necitajte a nekomentujte mna, ale vidim ze prave pretoze komentujete vidite ze mam pravdu :hi.

ja hram aj s17 aj s18 a budem rad ak sa stretnem s hracmi co budu mat zaujem bojovat v ramci pravidiel hry. :king

cestny boj? no hadaj co asi moze byt premna cestny boj?
 

DeletedUser

Guest
:) toto tu sa tyka aj mna kedže sa tu dobre bavím tak musím zareagovať,aby bolo jasne ja vam fandím v tom že vam podarilo ukončiť svet ,všetka česť vam,ale čo to je za boj ked ti stačí poslať na dedinu 20-50 utokov v tomto štadiu,pošly 500 na jednu potom budeš frajer
 

DeletedUser2901

Guest
Zažil jsem pár desítek betonů, jeden dokonce na S4... :)
Hráč Demolatorismo... :) Hráč, co byl jednu dobu v TOP 20, kradl všem a vdy vesnice, a najednou se hráči kolem něj naštvali, a vše až na jednu vesnici mu nechaly. Tenkrát koloval screen, co špehové našli v jeho vesnici, to nebyl beton, ale železobeton... :D
 

DeletedUser2118

Guest
:) toto tu sa tyka aj mna kedže sa tu dobre bavím tak musím zareagovať,aby bolo jasne ja vam fandím v tom že vam podarilo ukončiť svet ,všetka česť vam,ale čo to je za boj ked ti stačí poslať na dedinu 20-50 utokov v tomto štadiu,pošly 500 na jednu potom budeš frajer


opravdu nevis o cem mluvís ...sorry
 

DeletedUser2241

Guest
když šel celokmenový útok na kolegu těsně vedle mně, tak jsem mu zapodporoval některé vesnice, v každé bylo tak 150.000 kopí, 100.000 šermířů, 190.000 luků + tak 90.000 těžké kavalerie. A takhle zabetonovaná vesnice je v podstatě nedobytná. Když jsou hradby na 20, tak to útočníkům chcípá jak při morové epidemii a obránce ztráty téměř žádné nemá.

praskos - No. 1 žebříček poraženého protivníka - S3
 

DeletedUser

Guest
spravna pripomienka, len im sa nechce poslat tolko utokov, a kedze od nich z kmena tiez podporuju napadnutych hracov tak myslim ze aj so zrusenim moralky budu mat celkom problemi s dobyvanim :)...

Killer tak ked zrusite moralku dajte aspon utocnikom -25% stastie :pardon. nech to nemaju take zas jednoducha a aj na zaver si precvicia schopnosti bojovat.

inak pre cele -V- :D ja som pisal ze vam vitazstvo prajem a aj gratulujem k nemu, takze proti vam nemam nic ale tak myslim ze aj porazeni si zasluzia dohrat tento svet :)
 

DeletedUser2118

Guest
a na takovou vesnici nekdy nestaci ani 1000 utoku ..a takovych vesnic je na S4 jeste dost ...

a nemyslim si ze je ucel to tam poslat ..protoze vetsina vojska by se zlikvidovala zbytecne

vetsina uz nema PU ...rekrutace utoku cirka 8 dnu nez by si to dorekrutoval znovu ..bez PU neproveditelné


natoz hledat utocne vesky bez PU ..atd ..atd ..
 

DeletedUser

Guest
ach tá naša slovenčina

:) toto tu sa tyka aj mna kedže sa tu dobre bavím tak musím zareagovať,aby bolo jasne ja vam fandím v tom že vam podarilo ukončiť svet ,všetka česť vam,ale čo to je za boj ked ti stačí poslať na dedinu 20-50 utokov v tomto štadiu,pošly 500 na jednu potom budeš frajer

pošly?????
 

DeletedUser2118

Guest
to mihalko

ten svet je dohrany ...uz to tu bylo receno nekolikrát .........
 

DeletedUser

Guest
pripada mi to tu ako na dostihoch:)) klapky na oči a ideš...jasne na svetoch ktore sa hraju a pokračuju dalej nebudem posielať sto utokov na dedinu ale vy vítazi o čo vam ide chcete si spríjemniť ešte koniec ..spríjemnite si to tak vyhlaste si sutaž kto zaberie dedinu najväčším počtom utokov:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru