• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ukončení světa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38965
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38965

Guest
Zdravím, mám jen jeden menší dotaz, na hodně světech je :



Podmínky pro vítězství Nejvíce bodů na konci kola


Mohl by mi dát někdo odpověď popřípadě odkaz pokud už tu tenhle dotaz byl, někam kde bych zjistil jaké jsou konkrétnější podmánky a kdo určuje "konec kola" ?

Díky
 

DeletedUser

Guest
máš na mysli speedy jestli chápu dobře... ukončení kola nastane v čas, který je pro daný speed nastaven. A podmínky jsou různé pro výhru speedu, vždycky je najdeš zde: http://www.divokekmeny.cz/sds_rounds.php
Co se týká ntoho kde vyhrává ten, co má na konci kola nejvíce bodů, je tedy jasné že vyhrává ten, co je v žebříčku první :)
Může se to lišit různě. Některé speedy vyhrávají ti co vedou OFF rank apod...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Spíš asi klasické světy a na fóru to už bylo mockrát vysvětlováno, jen trochu hledat.

Je to podmínka, že vítězný kmen musí mít alespoň 80 % aktivních vesnic světa. Pak může požádat o time-end.
 

DeletedUser38965

Guest
Mám na mysli obyčejné světy xTOPxpe jde mi o situaci a hlavně o rozdíl mezi touhle podmínkou vítězství světa

který je určená na světě 27 v nastavení

http://cs27.divokekmeny.cz/stat.php?mode=settings

a touhle podmínkou vítězství světa která je určená v nastavení světa

"Podmínky pro vítězství Kmen má po 365 dnech minimálně 80% vesnic"

která je napsána tady

http://cs32.divokekmeny.cz/stat.php?mode=settings


Defacto mi Biblosi píšeš odpověď jako je nastavení na S32, jenže já se právě ptám jaký je v tom rozdíl, že jednou je tohle napsáno takhle a pak jinak


ptám se spíš na to jaký je v těch dvou podmínkách rozdíl a proč pokud neznamenají to samé proč se nepoužívá jedna verze téhle věty

Dík :)
 

DeletedUser33829

Guest
Ahoj Sovičko, dlouho jsi se tu neukázala.;)

Je to to samé a nejsi první kdo tady toto zde píše, že nejsou schopni napsat smysluplný text k podmínce vítězství světa.;)

Světy končí tak, že 1 kmen ovládne 80 % aktivních vesnic, což znamená že se nepočítají barbarky, ale to asi víš.;)

Akorát na 19 bylo, že vítězný kmen musí mít 300 mil. bodů, a pak na 24, kde to pak stejně změnili a 25 tajemství.

Co se týká speedů, tak nemusí končit na stanovený čas, pokud je třeba cílem vybudovat vesnici na 12 154 bodů, tak se to může ukončit i dříve, když to někdo splní, ale tady myslím že tyto speedy moc nejsou, protože kdyby speed skončil moc brzy oproti dalšímu plánovanému, tak tam žádný mini speed nevloží, kvůli posloupnosti číslování speedů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Jak Shedd psal speedy typu CAT kde je většinou úkolem vystavět vesnici na 12.154 už jako delší než 6 hodin nebývají..

Protože do speed plánu se vždy psala výhra, pokud hráč tu vesnici vystaví..
Ale takové SDS byli většinou po dosažení max. vystavěné vesnice automaticky ukončené.. ( tzv. Kdo prvni dostavěl vesnici tak se speed ukončil sám..)

Takové speedy se už pouze nastavuji jako miniblesk.. Protože miniblesky jsou nevýherní.. Ono, když byli výherní speedy CAT a bylo úkolem vystavět vesnici na 12.154 a třeba se ukončil speed za 4 hodiny. Protože pokud chcete výherní speed musí se odehrát nejméně 6 hodin..

Teď bývají také výherní speedy ve stylu CAT, ale podmínkou k vítězství je, že vyhrává hráč s největším počtem vesnic na 12.154 bodech.. Takové speedy jsou docela dobré..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dovolte, abych vše uvedl na pravou míru...

Konfigurace každého světa nám umožňuje nastavit i podmínky vítězství daného světa. Za dob minulého vedení hry se u klasických světů tato podmínka nenastavovala (relevantní je totiž zejména pro SDS kola), neboť byla na většině světech stejná. Od S32 již však tuto podmínku do nastavení světů pro lepší přehled uvádíme.

Do starých světů již v tomto ohledu nechceme zasahovat do konfigurace, proto jsme to dodnes nezměnili.
 

DeletedUser

Guest
- díky a radši ještě jednou(pro ty méně chápající včetně mě.))

nastavení: Kmen má po 365 dnech minimálně 80% vesnic

- jaké jsou konkrétní podmínky pro výhru při daném nastavení?
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
O jakých 365 dnech mluvíte??? Světy mají v nastavení: "Nejvíce bodů na konci kola"
Já se kdysi na tomto fóru ptal a bylo mi naznačeno že jsem hloupý, když tomu nerozumím a že to znamená, že kmen, který dosáhne 80% aktivních vesnic, zvítězí...
Tak se ptám, mohl by někdo, s vyjímkou Biblose, vysvětlit co to znamená? Odpovědět na tyto konkrétní otázky? NEJDE O SPEED.

1) Proč mají světy v nastavení: "Nejvíce bodů na konci kola"? Podle čeho se mají kmeny řídit?? Podle toho co tady někdo napíše ve fóru a co časem zmizne - jako odpověď na můj dotaz na toto téma, nebo podle toho co je v nastavení?? Co je ve skutečnosti závazné?
(čistě jazykově - kolo znamená určitý časově nebo jinak měřitelný úsek, jehož konec je znám již před jeho začátkem,,, nejvíce bodů může znamenat cokoliv, třeba i to, že konkrétní kmen má v každé chvíli více bodů než kmen jiný).
2) Jak se kmen dozví že dosáhl 80% vesnic? Můžou brát hráči jako pravdivé ty údaje, které se zobrazují na obrazovce mapa -> světová mapa?
3) Jak dlouho musí kmen udržet 80% vesnic?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru