• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ukončení světa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38965
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
No, bylo slíbeno že se to projedná tento týden.

A na S27 žádný závěr diskuze není. Už se tam po Kozmiczovi stihli vyjádřit jak zástupci jak moderátorů, tak i administrátorů a všichni společně odporují názory desítek hráčů, kteří vkládají nové a nové logické argumenty pro nezrušení slevy mincí.

Bohužel z DK týmu žádný rozumný argument pro zrušení slevy mincí doposud nepadl.
 

DeletedUser36255

Guest
Bral bych, že ty světy se budou držet při životě kvůli penězům.
Ale když se to na jiných jazykových mutacích neruší a hlavně má vyjít nová verze, opravdu mi nejde do hlavy, proč ještě více prodlužovat už tak neuměrně dlouhé konce světů, kde jsou velké účty k rozebrání.
 

DeletedUser

Guest
Bral bych, že ty světy se budou držet při životě kvůli penězům. - tak tohle neberu.. stejně jako bych nebrala, že mi cestovka kvůli svým ziskům prodlouží předpokládanou dobu pobytu, když na dovče už jsem, kino nebude dávat film cca dvě hodiny ale 4.. a podobně..(samozřejmě můžu odejít, ale takhle se aspoň trochu slušná firma a promítači a správci nechovají..)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Už to projednávám, mám už nějaké informace ohledně slevy mincí a ideálního nastavení pro CZ trh, ale některé detaily se ještě musí doladit, např. také zjišťuji názory z jiných komunit DK.
 

DeletedUser36255

Guest
Bral bych, že ty světy se budou držet při životě kvůli penězům. - tak tohle neberu.. stejně jako bych nebrala, že mi cestovka kvůli svým ziskům prodlouží předpokládanou dobu pobytu, když na dovče už jsem, kino nebude dávat film cca dvě hodiny ale 4.. a podobně..(samozřejmě můžu odejít, ale takhle se aspoň trochu slušná firma a promítači a správci nechovají..)
Trochu mimo mísu a zcela mimo rámec momentální situace, ale chápu že ne každý má IQ 131, takže to napíši konkrétněji.
Na počátku jsme registrací souhlasili s tím, že svět má nějaké pravidla. Ty se změnou v podobě slevy mincí změnily. A je tedy logické, že autoři hry po nějakém zhodnocení můžou chtít vrátit situaci do původního stavu, který pro ně byl výnosnější.
V této situaci je to pochopitelné a v pořádku.

Spíše to nechápu, že se to mění jen na jednotlivých mutacích a bez nějakého vysvětlení a hlavně pak v situaci, kdy výhledově do 12 měsíců a spíše však dříve, chtějí autoři mít v éteru druhou verzi hry, na kterou půjde pravděpodobně velká reklama a bude lepší mít větší player pool tam a tedy převést tam následně (dříve) hráče končících světů z DK1.
 

DeletedUser

Guest
- ale my jsme už dávno s možností slevy mincí/pravidel souhlasili - svým přihlášením, hraním a nevznesením námitky do 8 týdnů po jejím zavedení(viz VOP) - s čím jsme ještě nesouhlasili(ještě to není 8 týdnů..) je změna tohoto stavu.
(ale to je jen na okraj.. spíš mýmu nízkýmu IQ nedochází, proč si zákazník myslí, že zisk jeho dodavatele má přednost před kvalitou(hratelností) produktu, který nabízí a je v pořádku měnit podmínky(délku vlastní hry) uprostřed hry..).

- to nechce zavést Inno, ale místní kmenový tým.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36255

Guest
...a je v pořádku měnit podmínky(délku vlastní hry) uprostřed hry..).

- to nechce zavést Inno, ale místní kmenový tým.
Pokud je v pořádku hru zkrátit zavedením slevy, tedy podstatným zásahem do původních podmínek, je v pořádku také v případě že by se to neosvědčilo to zase vrátit zpátky. Rozhodnutí je na majiteli.
Já jakožto konzument nemůžu chtít jednu výhodu, protože se mi líbí, ale křičet ve chvíli, kdy se mi změna zpět nelíbí. Respektive můžu, ale z logického hlediska je to v pořádku. Původně jsem souhlasil s něčím jiným. Co je na tom nepochopitelného? Na světě nemůžeš mít jen to, co ti vyhovuje.

Ano, proto se kompletně divím, že je to jakási kvazi akce místního vedení a to mi přijde absolutně nepochopitelné, když to děláme jen my a Inno (patrně) na jiných mutacích nic proti tomu nemá. Naopak pro ně jak píšu, je lepší, když budou tyto světy postupně končit.
Takže horečná aktivita místních, která jaksi postrádá vysvětlení co k tomu vede, je jaksi nepochopitelná a patrně nejen pro mě.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
- s první změnou vyjádřili před jejím provedením souhlas obě strany - zákazníci mezisvětovou anketou, a pak i anketami na jednotlivých světech.
- zákazníci, kteří se na světy registrovali někdy v roce 2011 už vstupovali do nového nastavení, nových podmínek a odhadované doby hry.. (co bylo před tím je nemusí zajímat..). Není tedy naopak logické, že se bouří proti dané změně?
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Sleva byla oznámena 16. října 2012. :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru