• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Unikátnosti 14. světa

DeletedUser

Guest
A ostatní jdou pod jedna?

Tak mě napadá leda vybourat kovárnu aby se ty body vrátili ...
 

DeletedUser2029

Guest
Ano, ostatní jdou pod jedna. Dokonce obráceně, jsou pod jedna a musíš je vyzkoumat i jen na jedničku (abys vůbec mohl jednotku vyrábět).

Bourání kovárny s tím nemá nic společného. Počty technologií jsou nezávislé na kovárně (stavu kovárny). Navíc, kovárnu také nemáš od začátku.
 

DeletedUser

Guest
může mi někdo říct, jaký je rozdíl ať už v útoku nebo obraně u špehů na 1., 2. a 3. stupni co se týká získaných případně uchráněných informací? Nejde mi teď o obranné body, ale spíš o zlepšení špehovacích schopností:) dochází k jejich zlepšení? díky za odpověď:))
 

DeletedUser5389

Guest
špeh 1.stupeň - vyšpehuje jednotky ve vesnici

špeh 2.stupeň - vyšpehuje i budovy

špeh 3.stupeň - vyšpehuje i jednotky mimo vesnici

Mělo by to být i na tomto světě, ale stoprocentně si jist nejsem...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
díky za odpověď, ale řekl bych že info o stavu budov mi to dávalo i při stupni 1., od té doby se v oznamkách nic nezměnilo, přesto že je mam nyní na 3. stupni.
 

DeletedUser5389

Guest
Ted jsem zkusil poslat špehy (mám je na 1.stupni) a vyšpehovali mi i budovy. Tak ted nevim, tenhle svět je skutečně unikátní:pardon
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no právě, ale potom je úplně zbytečné je zkoumat dál, protože nic nového to nepřinese, mimo minimálního zvýšení bodů v obraně a útoku. Vojsko mimo vesnici to podle mě neumí, zkusím se domluvit se sousedem, aby poslal vojsko mimo vesnici, před příchodem špehů:)
 
Nahoru