• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

utok z barbarky

  • Zakladatel vlákna ramzes 1000
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ahojte mam dotaz ,hru som ukončil asi pred dvomi rokmi .teraz som skusil znova ,som na svete 28.mam maličky problem ,ide na mna utok z barbarky,ako je to možne?

už mi bolo vysvetlene ,sorač za otvorenie noveho vlakna
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Do buducna pre ostatnych hracov vysvetlenie otazky.
V pripade, ze sa zaregistrujete na nejaky svet s ulohami, mozete ostat prekvapeni rovnako ako zakladatel tejto temy. No nemusite mat strach. Utok barbarskej dediny na Vas svet je sucastou uloh, ktore mate plnit. V utoku sa nachadza iba jedna jednotka, ktora Vam nijako neublizi. Takze nakoniec budete vitazom len a len Vy. :cool:cool
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A hlavně, stačí hledat trochu na fóru - toto je tu už mockrát vysvětleno!
 

DeletedUser

Guest
biblos hladal som ,ale rozklikavavať každe vlakno je blbosť to sam dobre vieš ,nikde som nenašiel žiadnu temu s podobnym nazvom....prešiel som si otazky a odpovede ale nič podobne som tam nevidel a takto je to viditelne pre všetkych...
 

DeletedUser16561

Guest
Je ľahké napísať, hľadal som :) Ale v poriadku, všetci sme ľudia.
 

DeletedUser

Guest
jj Biblos problem,ja niesom takí geroj ako ty a neviem sa tu tak orientovať ..ty si tu od toho aby si dohliadal a kontroloval a nie nato aby si sa spraval ako poloboh....zažil som ťa ešte kym si nebol v suporte ale takto si ťa človeče nepamatam...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
I jako uživatel fóra bez titulů jsem hledal, než jsem něco napsal, myslím, že bys nenašel moc témat, kdy bych zakládal nové na něco, co už na fóru bylo. A nehledej jen chybu ve mně - co když jen mne nyní hodnotíš jinak, jen pro to, že mám v ranku barevné cedulky. Bohužel, to se stává, že hodnotíme lidi podle toho, jaký mají kabát, ne jací jsou ve skutečnosti oni samotní.

A pokud jde o to polobožství - každý z nás je svým způsobem Bůh, jsme součástí toho celku. Ale to je na jinou diskusi a jinde. A výraz polobůh je v podstatě nesmysl.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru