• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vítěz světa 14 - ~MJM~

DeletedUser5348

Guest
Ahoj chci se jen zeptat co je pravda na tom,že jste svět vyhráli podvodem a né bojem ???

Prý vlezli hráči s hodně body do jednoho kmene a byl konec je to pravda???


Ani to co píšeš není podvod..Je vidět,že absolutně nevíš oč jde..Takže si nejprve zjisti co znamená podvod a co znamená spolupráce a teprve poté někam piš:D:rofl:D

K ukončení došlo tak,že se 4 spojenecké kmeny,které už v podstatě ovládali více jak 80% aktivních vesnic shodli na tom,že v podstatě již není kam jít,protože jediné 2 možnosti byli sloučení a nebo válka mezi spojenci...
Takže jsme se sloučili a svět ukončili.
 

DeletedUser3940

Guest
Gratuluji všem co vyhráli.....


I kdyby nehráli DK dále tak podle mě jeden cíl splnili, pokud si ho dali :hi
 

DeletedUser34217

Guest
Ani to co píšeš není podvod..Je vidět,že absolutně nevíš oč jde..Takže si nejprve zjisti co znamená podvod a co znamená spolupráce a teprve poté někam piš:D:rofl:D

K ukončení došlo tak,že se 4 spojenecké kmeny,které už v podstatě ovládali více jak 80% aktivních vesnic shodli na tom,že v podstatě již není kam jít,protože jediné 2 možnosti byli sloučení a nebo válka mezi spojenci...
Takže jsme se sloučili a svět ukončili.

Určitě nevím oč de proto se ptám ,kdybych věděl oč de nebudu se ptát.

Na to jsem se ptal pokud se spojenci ,kteří spolu táhli války proti nepřátelů na konec spojili a ovládli uzemí je to určitě vpořádku.

Já slyšel ,že se vyházeli hráči a nabrali se jiný z uplně jinejch kmenů ,kteří spolu nebojovali a prý i někteří od nepřátel.

Proto sem se chtěl zebtat jen jak to bylo nemusíš se hned čílit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34219

Guest
Gratuluji k vítěztví

:greatGratuluji k vítěztví na vašem světe a přeji další štěstí ve hře na jiných světech.:great
 

DeletedUser22096

Guest
Gratuluji všem členům Kmene Czech*, Jen vy jste pro mě pravý vítězové :rofl MJM ať se jde bodnout :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Též se přidávám ke gratulantům...
Mám velikou radost, když se něco takového podaří :thumb
 

DeletedUser31794

Guest
S14 se vyhrala naborama vseho co umi psat a uzaviranim spojek se vsim co umi psat a neklade odpor.O nejakem valceni hracu co jsou ve viteznem kmenu - az na par vyjimek- nemuze byt rec.se divim ze se tento svet tahl tak dlouho.podle diplomacie a naboru nepratel mela ali kolem mafie k 80 procentum uz davno.Ale i tak se da vyhrat proto blahopreju viteznemu kmenu k uzavreni sveta

jen pro info a srovnani kazdej muze juknout na off ranky hracu.muj off z s18 by stacil na 4. misto na tomto svete a to mam jen 7. megovej ucet.Tyto svety maji stejne parametry co se tyce rychlosti.samej valecnik to tam byl.hlavne se sedivkama.a do top 20 off by se dostalo plno dalsich hracu co hrajou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:)))

Take jim gratuluji ..... Ale jen me muze nastvat ze o kmenech ktere zde vydrzeli a byli na tomto svete od jeho poatku tady neni ani slovo a proto ja i temto kmenum gratuluji :) Napriklad kmen *N-A* zde byl od pocatku jen se nekolikrat prejmenoval ,ale ja v nem od pocatku byl :):D
 

DeletedUser32004

Guest
Sláva vítězům a čest poraženým :) .... gratuluju všem vítězům, i když znám jen málokoho :)
 
Nahoru