• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výber sveta

DeletedUser

Guest
Určite sa vám stalo, že ste hľadali svet, ktorý by zodpovedal vašim predstavám, no hľadanie boli zdĺhavé a často krát aj márne. Jeden svet mal väčšiu rýchlosť ako by ste chceli, druhý nemal zase kostol. Nakoniec ste to zabalili a nechali to tak.

Teraz to už, ale tak byť nemusí. Senky a ja(s mojim pripravovaným projektom) sme vytvorili nástroj, ktorý vám ľahko a pohodlne nájde svety podľa vašich predstáv za pár sekúnd. Áno, je to tak.

Script bude možno v budúcnosti ešte upravovať, aby vám priniesol ešte viac možností ako má teraz. No aj tak si myslím, že tých faktorov, podľa ktorých môžete vyhľadávať je celkom dosť.

Odkaz tu.

Všetky dotazy poprosím sem.

Prajem príjemný zvyšok dňa.
 

DeletedUser

Guest
Rozhodně to chce přidat jak maximálně starý má svět být.
 

DeletedUser

Guest
Informácie o svetoch sú brané z ich konfiguračných súborov. Neviem však o tom, že by sa tam uvádzal čas spustenia servera, ale ak vieš, ako sa to dá zistiť, tak ti tam rád pridám...
 

DeletedUser2029

Guest
Zjistit to nejde. Dokonce ani samo Innogames - u starších světů - toto datum nemá poznamenané ani v nápovědě /má tam paušální minimum rok 99/. U novějších světů se to pak dá zjistit jedině v helpu.
 

DeletedUser

Guest
Uf, tak to je dosť blbé... Nechcel by som skriptom behať po všetkých helpoch, stiahnuť si celú stránku a nakoniec z toho vybrať iba jeden dátum. Navyše, ak to nie je dostupné pre všetky svety, tak je to dosť obmedzujúce... Ďakujem, Turgon, za vyjasnenie...

EDIT: Ako som sa teraz pozeral, údaje o spustení sú naozaj v helpe, ibaže každý štát to má zobrazené ináč. My to máme ako 1.1.1000, na en svetoch zase 1 Jan 1000. Každý štát to má ináč a pokiaľ viem, tak žiadny php skript nedokáže rozoznať takýto formát dátumu (aby vedel prečítať aj čísla, aj en názvy, nejaké mongolské, izraelseké a ešte neviem aké). Takže to vyzerá tak, že sa to do vyhľadávača nebude dať pridať...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ovšem to je docela blbé. Aspoň by to chtělo možnost řekněme poslední dva, tři světy danné země. Protož hledat svět na kterém by mělo cenu začínat v tunách serverů, to se mi fakt nechce.
 

DeletedUser

Guest
No, tak hádam je jasné, že čím väčšie číslo sveta, tým je svet mladší;)
 

DeletedUser

Guest
Ale i přesto by se hodil nějaký filtr na tohle, zase by to bylo přehlednější.
 

DeletedUser

Guest
Bolo. Ako som vravel, nemám problémy pridať tam nové nápady, len musia byť reálne:). ráve tam idem pridať možnosť filtrovania svetov, na ktoré sa už nedá registrovať a uvidíme, možno sa mi podarí pridať do výspedkov nakoniec aj ten dátum spustenia...
 

DeletedUser

Guest
S radosťou vám oznamujeme, že tento nástroj bol opäť aktualizovaný a vylepšený o novú možnosť - svety, na ktoré sa už nedá registrovať nie je odkaz na registráciu. O chvíľu pribudne aj možnosť filtrovať svety, na ktoré sa už nedá registrovať vo vyhľadávaní. Dúfame, že táto zmena posunie kvalitu vyhľadávača ešte vyššie...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru