• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výherci soutěže 2018

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
:D já tě odnikud nemazala, psát můžeš, ale třeba na mesengeru to asi neumíš :D ale jestli dostaneš odpověd, je otázka..
a ano, v té době, kdy jsem ti to tvrdila (přelom jaro-léto a léto), jsem na forum chodila kvůli tobě, ale to neznamená, že to tak bude věčně :D ted je ted (půl roku poté).. ted sem chodím kvůli někomu jinému.. a nic s tím neuděláš.. ;)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Prosím, držte se tématu. Pokud už nikdo nemá nic k výhercům této soutěže, přesuňme konverzaci do Jarmarku u Dubu, kde se všichni můžete vyřádit. :)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
200
Gratuluji všem výhercům, jak to znám z vlastní zkušenosti, tak DK tým nemělo lehkou práci v rozhodování a rozhodli správně díla se mě líbí... :)
 

DeletedUser37968

Guest
Mohu se zeptat, kdy mám očekávat příchod PB? Na novém světě by se hodily :D
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
200
Ono je to stejný jak při vyplácení odměn za speed kola, může to trvat až 14 dní.
Však počkejte administrátor nemá jen na starost odesílání Prémiových bodů.. :)
 

DeletedUser37968

Guest
To chápu, ptal jsem se ve vší počestnosti a s pokorou :)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Omlouváme se za zpozdění při vyplácení odměn. PB budou na účtech výherců během několika následujících dní.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Odměny byly odeslány a již nyní by je měli mít výherci na svých účtech! :Good
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru