• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výherci soutěže O nejlepší pozvánku do kmene

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Letem světem jsem to přečetl a zaznělo tu mé herní jméno.:D

Tanto, buď vklidu. Tebe umístili, mě v té předchozí soutěži vůbec a to Ti mohu říct, že jsem dostal řadu reakcí mimo toto fórum, které tvrdily, že jsem měl nejlepší dílo, v sekci soutěži o vyhlášení (jako je tato) jsem reagoval na hráče a na to jak fungují ankety hráčů a jeho hlasy, nic jsem nenapsal co by porušovalo pravidla, reagovalo několik lidí, přibylo několik příspěvků, vše v rámci pravidel a stejně to kompletně od toho mého příspěvku smazali. Tebe tu nechají psát... takže jsi na tom ještě dobře, ale hlavu si s tím nelámu, protože už od jara a především sekce DK srazu je zaujatost zde jednoho člověka vůči mě do oči bíjící, že to pozná i slepý. Jinak smutně se mi hledí, že dostáváš často výsměšné odpovědi místo věcných a to je prý má doména, ale dostáváš aspoň něco, předemnou se obhajovat nemusí.:D Však ani to nemohou, v tom je ten fígl.

A máš pravdu v tom co jsi tvrdil, že soutěže a hodnocení, tak u mě skutečně vedly kolikrát k tomu, že jsem se jich neúčastnil nebo účastnil mimo soutěž. Myslím, že krásná soutěž tu byla před 4 lety, kdy hráči měli celé prázdniny na skládání příběhu, kde všechna slova mají začínat na stejné písmeno. Letošní letní soutěž...

Prostě to pořád řešíš, někde, kde z principu ničeho dosáhnout nemůžeš, ostatní to zabalili a prostě už s touto hrou nemají nic společného, Ty (částečně i já) se snažíš(me) změnit... Ale víš co, šel jsi do toho i za těch podmínek.
Ale je to pořád i sranda, když v posledním amoku smazal text i Biblos.:D Systém požírá už i sám sebe.:D

Zajimavé, že zelí999 se nevyjádřil.:D Ten je nejlepší vždy.:cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru