• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výherci soutěže O nejlepší pozvánku do kmene

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Radši skončit poslední a vědět, že všechna díla přede mnou jsou lepší a hodnocení bylo regulérní, než skončit druhý a vědět, že hodnocení bylo zmanipulované a určití lidé do toho míchají nějaké osobní vztahy s autory apod.
Deynore, asi tu hru nehraješ dostatečně dlouho :) Není to jenom o délce, ale i o schopnosti vnímat vše kolem sebe. Jsem přesvědčen, že tak kvalitní texty pozvánek jako ten můj (ani šachlikův) žádným běžným kvalitativním standardem nejsou, ale že jej o mnoho převyšují. To lze ostatně vidět z "děl" jiných autorů, kteří si mysleli, že mají šanci vyhrát a jejich texty pozvánek jsou top, jinak by to asi nepublikovali.
Ale zřejmě nemá cenu se s tebou o tom bavit. Stačí ti 25 lidí na speedu za několik hodin po spuštění, stačí ti text, kde aspoň 80 % slov a gramatických jevů bude pravopisně správně, tak máš asi vnitřně nastavenou možnost považovat za dobré skoro cokoliv :)
 

DeletedUser

Guest
Nejde se nesmát, pokud to myslíš vážně. :)
Na druhou stranu ovšem chápu, že každý z nás je nějaký...

p.s. fakt jsi mi vyloudil široký úsměv na tváři :) :)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Děkuji za ocenění a gratuluji ostatním výhercům!

Tantaleno, chceš poslat těch 300 bodů, abys byl spokojen? :D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Nechci, o PBčka mi nejde :) Beztak víš, že nehraji, tak k čemu mi jsou... Jde mi o princip, o férovost.
Stejně to tu už ani nikdo moc nerozporuje... Však se stačí podívat na tohle téma. Vždycky něco řeknu a často to i přímo nebo nepřímo prokážu, pak někdo z DK týmu prohlásí opak jako nějaký postulát, že "nemáš pravdu, protože to říkáme my", pak prokážu nepravdivost nebo neopodstatněnost toho "postulátu" a pak někdo z DK týmu ze zoufalství tu prapodivnou diskuzi převede do formátu "budeme se bavit o tvých vlastnostech", protože už nic jiného nezbývá.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Sakra ty jsi vážně zajímavý člověk. Vsadil bych si na to, že jsi měl velice těžké dětství, a proto se nyní chováš takto. Bohužel mi za to nemůžeme, takže pokud ti nejde o PB, ale jen o princip, tak je to vyřešeno. Vše ostatní tu již bylo řečeno a ty to stále a stále opakuješ.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Vidíš - právě jsi prokázal pravdivost příspěvku nad tím tvým :)
Vyřešeno to bude, až budou hodnocena pouze díla, nikoli i autoři :)
Co se týče dětství, já akorát vidím to tvé, proto doporučuji dospět a neprojektovat sebe do mě. Díky.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Upřímně si myslím, že jsi neměl nejlepší soutěžní příspěvek, tantaleno!

A ano, budu egoistický! Od začátku jsem si myslel, že bych měl vyhrát, když jsem viděl ty ostatní soutěžní příspěvky, včetně toho tvého! Sice byl nejlépe napsaný, ale byla to taková ta klasika, co vídám pořád a osobně bych přijal spíše podobnou pozvánku té mé než té tvé. :) Nevím co se ti na výsledcích této soutěže nelíbí.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To jsou jenom řeči... "Klasika, co vídám pořád?"
Mám na to tento názor:
Suverénně nejčastější jsou pozvánky typu "čau, chceš do kmene?" - tedy jedna, dvě věty.
Pak jsou tu další pozvánky, které jsou již obsáhlejší... ty už i něco víc či míň slibují - kvalitní kmen, přátelský kolektiv, možnost vzít s sebou další lidi, získání funkce nebo nevím co ještě. No a tyto pozvánky se dělí na dvě skupiny - jedna je, že ten kmen tvrdí, že má ambici vyhrát svět, a druhá, že tvrdí, že ji nemá. Nemyslím si ale, že co do množství jsou tyto dvě skupiny nějak nevyrovnané - i v téhle soutěži bylo vidět, že z mnoha zúčastněných pozvánek je mnoho těch, ze kterých nic jako "jsme nejlepší, společně vyhrajeme svět" neplyne.
Nemyslím si také, že třeba odkazy na TW stats profil kmene nebo mapu jsou běžné, naopak myslím, že je to celkem vzácné.
Ale nevidím důvod, proč takto zabíhat do detailů, to se pak dají klady a zápory všech děl rozebrat na bůhví kolik odstavců. Akorát říkám, že to, co zde někteří lidé považují za zcela běžné a tuctové, často vůbec běžné není. Proto ostatně říkám - asi musíte víc hrát DK. Já už je nehraji a furt jsem na tom se znalostmi určitých věcí líp. Možná i proto, že kdysi byly doby, kdy jsem hrál 16 světů a speedy najednou...
Ale furt se dostáváme mimo původní tvrzení. Šachliku, víš sám dobře, že jsem při soutěži prohlásil, že vyhraješ ty, protože výsledky budou zmanipulovány a mě DK tým vyhrát nenechá. Jak probíhá to zmanipulování - že někteří lidé posuzují příspěvky částečně i podle toho, kdo je autor. O to jde, ne o to, čí hodnocení je více nebo méně kompetentní, to je ostatně celkem abstraktní věc a s tímto problémem to nesouvisí. A co? Splnilo se to. Tak nevím, proč se tu někdo pořád snaží tuto diskuzi protahovat a podsouvat nějaká další témata jako mé vlastnosti, prémiové body, krásu 2. místa, co je nebo není v pozvánkách běžné apod.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Celou diskuzi tu protahuješ pouze ty tvými zbytečnými řečmi. Máš pořád nutkání se dohadovat o to, že všichni jsou proti tobě a ty jsi ten nejlepší a nejchytřejší. Pokud by opravdu DK tým byl na tebe zasedlý a nechtěli tě nechat vyhrát, proč by jsi byl tedy na 2. místě? Už se prosím tě uklidni a nehraj tady na nás takové divadlo.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To jsem tu už taky psal, kdyby ses pokoušel aspoň trochu porozumět tomu, co čteš. Lidí, kteří mě vyloženě pokud možno diskvalifikují (nebo jiní aspoň posunou co možná nejníž, i když ne na samotné dno, aby to nevypadalo tak nápadně) ve svém hodnocení, není mezi hlasujícími dostatečné procento, aby to v tomto případě stačilo na mé posunutí na nehodnocenou pozici.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru