• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výherci soutěže O nejlepší pozvánku do kmene

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já si myslím, že tobě něco dokazovat Tantaleno nemá vůbec smysl. Ty jsi hrozně zaslepený tou tvoji pravdou, kterou nemůžeš ani ničím podložit. Já ti říkám, že hlasování proběhlo férově a nehledělo se na to, jaká je kdo osobnost, ale jak se které soutěžní dílo líbilo.

Osobně ti mohu zaručit, že kdyby se hlasovalo podle osobnosti - a to ber teď bez urážky - neměl bys šanci na umístění.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Říkat můžeš co chceš, ale každý rozumný člověk vidí, že nemáš pravdu :)
Co se týče hodnocení osobnostních kvalit lidí, to je něco, co nemá cenu ti tu vysvětlovat. Máš svůj pohled na svět, já jej nesdílím.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přečti si příspěvky i ostatních lidí, zdá se totiž, že tu není nikdo, kdo by s tebou sdílel tvůj názor.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Asi tu není nikdo rozumný... Osobně, kdybych měl hlas pro tři nejlepší, tak bych ti ho dal, avšak kdybych měl hodnotit podle osobnosti, tak jsi na posledním místě, to už ale víš několik let... :)
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
A proč jsem nevyhral ja ja měl hezkou pozvánku. :( aj se mi nejvíce libila
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Adiku, nevyhrál jsi, protože je proti tobě zcela určitě hrozně moc zaujatej celej nás support, jako proti tantalenovi, že tanto? :D:D:D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Adik nevyhrál proto, že jeho pozvánka neporazila všechna díla neutrálně nebo kladně vnímaných autorů a zároveň kvalita děl nepohodlných autorů a nedostatečné procento členů DK týmu, kteří posuzují díla i podle vztahu k jejich autorům způsobily, že se třeba ani mé dílo nedostalo v pořadí za to Adikovo :)
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
proč by protí mě měl někdo být ? Nic neporušují , a soutěže mají být férove ne že toho nemám rád tomu nedám to že se vyznám v DK je kvůli tomu že zde již hraji dost dlouho takže nevim co mi kdo závidí znalosti se získavaj skušenostmí takži si proti mě aď je zaujatý kdo chce je mi to fuk :) . Stejne jsem měl nejhežčí výtvor :) já jen já :) . A z jakého důvodu co proti mě jako maj nikomu jsem nic neudělal???! No joo asi mám moc znalosti viď Komicz? :)
 
Naposledy upraveno:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Budeš to prosím tě pořád řešit tantaleno? Netuším, co tě na tom baví, ale už je to pro mnohé docela otravné. Pokud si potřebuješ něco dokazovat, doporučuji zajít do posilovny, ale tyto tvé odpovědi jsou už nudné. Je vyhlášena nová soutěž, tak se předveď, že umíš vyhrát, jak nám to tu dlouhou dobu nadhazuješ.

Adiku můžeš být v klidu, nikdo proti tobě nic nemá. :)
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Tak to jsem rád :) .Já bych si zašel do posilky kdyby zde nějáka byla :D .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru